Castello   di Petroia

Castello di Petroia to imponująca średniowieczna twierdza położona pośród wzgórz regionu Umbria we Włoszech. Wznoszący się nad doliną Chiascio zamek pochodzi z XII wieku i był świadkiem wielu ważnych historycznie wydarzeń. Dzięki szeroko zakrojonym restauracjom Castello di Petroia został pięknie zachowany i teraz zaprasza gości do poznania jego tajemnicy i spaceru śladami członków rodziny królewskiej.

Kompleks składa się z trzech oddzielnych budynków; dawna rezydencja rodziny szlacheckiej, wieża strażnicza i kwatera strażników. W całym zamku znajduje się 13 pokoi gościnnych, z których wszystkie są pięknie urządzone w tradycyjnym stylu i elegancji regionu. Wiele z oryginalnej architektury, w tym drewniane belki, sufity z freskami i kamienne łuki, pozostaje nienaruszone, a wyposażenie nadal nosi oznaczenia rzemieślników z XVIII wieku. W zależności od budżetu, możesz wybierać spośród pokoi Classic, które oferują spektakularne widoki na wzgórza i okolicę, lub zdecydować się na jeden z bardziej dekadenckich pokoi. Apartamenty sprawią, że poczujesz się jak pan lub dama dworu i obejmują prywatne jacuzzi, w którym można się zrelaksować, podziwiając piękne krajobrazy.

Castello di Petroia to idealne miejsce na romantyczny wypad na włoską wieś. Niezależnie od tego, czy wylegujesz się przy basenie, zwiedzasz szlaki turystyczne w okolicznych lasach, czy delektujesz się znakomicie przygotowanym posiłkiem w restauracji Accomandugi, na pewno zostaniesz porwany.

Antena Castello di PetroiaHotel zamkowy Castello di PetroiaBrama Castello di PetroiaCastello di Petroia spacer między ceglanymi ścianamiRestauracja na tarasie Castello di Petroia w tradycyjnej atmosferzeCastello di Petroia RistorantePokój Castello di Petroia NuovaCastello di Petroia bagno łazienka z jacuzziSala kamer Castello di PetroiaŁazienka Castello di PetroiaSala zamku Castello di PetroiaCastello di Petroia dwupoziomowy pokójSypialnia Castello di PetroiaZabytkowy pokój Castello di PetroiaPokój w wieży Castello di PetroiaBasen Castello di PetroiaCastello di Petroia nocne gwiazdy na tarasieCastello di Petroia gwiaździsta nocZachód słońca w Castello di PetroiaCastello di Petroia i okoliczne wzgórza

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector