Casa   Zinc

Casa Zinc to butikowy hotel położony w kurorcie La Barra, gdzie plaże i imprezy znajdują się zaledwie kilka minut od hotelu. Ten hotel został wymyślony i zbudowany przez fanatyka antyków, Aarona Hojmana. Uratował i odrestaurował wszystkie antyki i zabytkowe rzeczy, które można tutaj zobaczyć. Znalazł je w całym Urugwaju i wykorzystał do odtworzenia życia w starym świecie.

Ta wyjątkowa nieruchomość w stylu vintage sprawiła, że ​​śliniły się wszystkie blogi projektowe. Na wewnętrznym dziedzińcu stoi 100-letnie drzewo oliwne wyrastające z wyblakłych od słońca cegieł i dachówek. Zewnętrzna część hotelu jest zbudowana z postarzanej blachy falistej, a wnętrze, no cóż, widać na tych zdjęciach. W pokoju jest lodówka, darmowe Wi-Fi i można wypożyczyć rowery, aby zwiedzić pobliskie plaże. Casa Zinc zyskuje międzynarodową reputację jako jeden z najbardziej gustownych i oryginalnych hoteli designerskich w okolicy.

Budynek Casa ZincCynkowy tarasSalon Casa ZincPółka na książki Casa ZincJadalnia Casa ZincWnętrze hotelu Casa ZincKuchnia Casa ZincKuchnia hotelowa Casa ZincSypialnia Casa ZincPokój Casa ZincPokój hotelowy Casa ZincAntyczne meble Casa ZincSzczegóły projektu Casa ZincŁazienka Casa Zinc

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector