Casa   No Félix

Położony zaledwie piętnaście kilometrów od miasta Ubatuba, raju dla surferów, w stanie Sao Paulo, Casa no Felix oferuje cztery wspaniałe apartamenty na plaży Felix. Niezależnie od tego, czy Twoją pasją jest czesanie plaż, surfowanie, czy obcowanie z naturą, będziesz żyć stylowo, podziwiając wspaniałe, dziewicze wybrzeże St. Paulo.

Twoja przestrzeń obejmuje miejsca noclegowe dla maksymalnie pięciu osób, w pełni wyposażoną kuchnię, klimatyzację, prysznic i grill, ale z szeroką, przyjemną werandą z przepięknym widokiem na ocean, możesz spędzić większość czasu na świeżym powietrzu, tylko grillowanie i chłodzenie. Ubatuba robi się zatłoczona, gdy fale są wysokie, a tysiące ludzi tłoczą się na ulicach w celu zwiedzania i rekreacji, ale w swojej kryjówce w lesie deszczowym masz już najlepsze miejsca w domu.

Wybieraj spośród osiemdziesięciu dziewiczych plaż do opalania, pływania lub uprawiania sportów wodnych wzdłuż pięćdziesięciu mil linii brzegowej, niektóre z nich są całkowicie opuszczone. Obszar ten jest najczęściej odwiedzany między grudniem a marcem – w porze deszczowej – ale przez cały rok jest dużo godzin słonecznych.

Szklany dom Casa No FélixDeska surfingowa w domku w dżungliDrewniany korytarz Casa No FélixCasa No FélixSalon Casa No FélixSalon otoczony dżungląMeble drewnianeSypialnia w dżungliŁazienka Casa No FélixSypialnia Casa No FélixCasa No Félix widok na morze z salonuCasa No Félix drewniany balkonTaras Casa No Félix z widokiem na morzePraia do felix zachód słońcaPlaża Feliksa

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector