Casa Kimball  

Usytuowany na 48-metrowym klifie wystającym w Morze Karaibskie, Casa Kimball znajduje się na 3 akrach bujnej posiadłości, doskonale przygotowanej do złapania chłodnej bryzy Atlantyku, jednocześnie zanurzając się w przyjaznym tropikalnym słońcu. Jest to pojedyncza willa, która może pomieścić do 18 gości i umożliwia wybór rezerwacji pojedynczego pokoju lub grupy przyjaciół i rodziny, aby cieszyć się wszystkim, co wyjątkowe i niezwykłe w pięknej Republice Dominikany.

Jeśli jesteś w stanie oderwać się od przepysznych potraw przyrządzanych przez prywatnego szefa kuchni, systemu nagłośnienia i 47-metrowego basenu bez krawędzi, możesz zejść ścieżką wzdłuż klifu na dziewiczą rajską plażę. A wieczorem spędź czas bezczynnie w swoim dyskretnym jacuzzi na szczycie klifu, otoczonym wieloma odcieniami tropikalnego zachodu słońca. Możesz nurkować lub nurkować z akwalungiem, jeździć konno lub obserwować wieloryby, jeździć jeepem lub grać w golfa. Casa Kimball to zrównoważony eko-hotel – całą żywność pozyskuje lokalnie, zatrudnia miejscową ludność i oczyszcza własną wodę deszczową. Możesz także mieszać się z lokalnymi rzemieślnikami i wspierać ich oraz ich społeczność.

Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  Casa Kimball  

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector