Casa do   Rio Vez

Koła dziewiętnastowiecznego młyna do oliwek były obracane przez wspaniałą rzekę Vaz, która przepływa obok. Dziś jest to prywatna ucieczka położona na hektarach boleśnie pięknych prywatnych ogrodów pełnych dębów, gajów oliwnych i trawników. Odnowiony w 2004 roku, styl jest nowoczesny i nieco minimalistyczny, z dużą ilością okien, przez które światło wpada przez zielone odcienie natury – osobiście nadzorował to właściciel i architekt, Anibal.

W półprzezroczystych wodach rzeki Vaz można łowić najlepsze pstrągi w Portugalii, a wielu gości lubi siedzieć i obserwować płynącą rzekę, wymachując w wodzie wędkami. Wędrowcy nie będą zawiedzeni łatwym dostępem do portugalskiego Parku Narodowego Peneda-Gerês i nieznanych gór Soajo. Śniadanie jest jedynym podawanym posiłkiem, ale jeśli mieszkasz na poddaszu, będziesz mieć prywatną kuchnię. Inne pokoje serwowane są rano w plecionym koszu smakołyków lub można spróbować bufetu w sklepionej jadalni.

Ogród Casa do Rio VezSalon Casa do Rio VezLoft Casa do Rio VezWnętrze loftu Casa do Rio VezPokój JoaoPokój GilbertaBasen Casa do Rio VezRelaks nad rzeką VezRzeka Vez

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector