Casa Brenna   Tosatto

Ta rezydencja z początku XX wieku ma prestiżową lokalizację i wspaniałą historię. Zbudowany przez architekta i malarza, Mario Tosatto, dom był przekazywany z pokolenia na pokolenie w jego rodzinie, z których wszyscy poświęcili przestrzeń na pogoń za sztuką. I co za dobra lokalizacja dla godnego przedsiębiorstwa. Rzeczywiście, włoskie jeziora od wieków przyciągają artystów i intelektualistów.

Dziś w domu znajduje się czynna pracownia i galeria, w której odbywają się warsztaty, a ludzie zbierają się, by malować i machać pędzlami. Masz do wyboru cztery wyjątkowe apartamenty, które mogą pomieścić od dwóch do pięciu osób, aw razie potrzeby możesz wynająć cały dom. Każdy apartament został odrestaurowany z elementami z epoki i ozdobiony antykami oraz oryginalnymi obrazami i rzeźbami. Lokalizacja jest blisko lokalnych wiosek, a nad jeziorem można robić wiele zajęć, takich jak wiosłowanie, rozmyślania i pływanie. Lokalne wioski oferują relaksującą i mocną atmosferę z nocnymi targami i tętniącymi życiem barami.

Casa Brenna TosattoRezydencja artystyczna Casa Brenna TosattoSalon Casa Brenna TosattoKuchnia Casa Brenna TosattoSchody Casa Brenna TosattoPokój Casa Brenna TosattoBalkon Casa Brenna TosattoTaras Casa Brenna TosattoJacht nad jeziorem Como

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector