Cartoon Network   Hotel

Kanał telewizyjny Cartoon Network został uruchomiony w 1992 roku, by przez cały dzień bawić dzieci klasykami takimi jak Laboratorium Dextera, Johnny Bravo czy Krowa i kurczak. Ich pierwszy i jedyny hotel rozrywki został właśnie otwarty w 2020 roku w hrabstwie Lancaster w Pensylwanii. Znajduje się na obrzeżach Lancaster i od momentu przybycia zauważysz kolorową fasadę hotelu i kultowe czarno-białe logo CN. Wchodząc do lobby, zanurzysz się w znajomy świat kreskówek stworzony przez ten słynny kanał telewizyjny. Znajdująca się na miejscu restauracja Cartoon Kitchen kontynuuje temat i można nawet zamówić potrawy, takie jak słodycze Lady Rainicorn. Jak słodko! Istnieje sześć różnych pokoi o tematyce pokazowej, a także wybór apartamentów o tematyce kreskówkowej: Adventure Time, Ben 10, The Powerpuff Girls i Steven Universe.

Jak można się spodziewać po hotelu skierowanym do dzieci, dzieje się tu mnóstwo akcji. Na początek jest pokój zręcznościowy o nazwie Omnicade z kapsułami wirtualnej rzeczywistości. W Toon Room odbywają się imprezy taneczne i pokazy tworzenia cukierków na żywo. Na koniec, Land of P’oool – jak już pewnie się domyśliłeś – to minipark wodny na świeżym powietrzu. Dorośli też nie pozostaną w tyle. Jest kryty basen i jacuzzi, które okażą się bardzo przydatne po długim dniu spędzonym z dziećmi.

Aby uzyskać dodatkową zabawę, możesz odwiedzić Dutch Wonderland, który jest gigantycznym parkiem rozrywki o powierzchni 48 akrów tuż za rogiem. Jeśli interesuje Cię sposób życia Amiszów, The Amish Farm and House oferuje wycieczki z przewodnikiem po pobliskim miejscu, oddalonym o zaledwie kilka minut jazdy. Aha, i nie zapomnij zabrać przed wyjazdem najfajniejszych pamiątek ze sklepu Cartoon Network!

Budynek hotelu Cartoon NetworkPokój ToonaLobby hotelu Cartoon NetworkKawiarnia BearistaKawiarnia BearistaKreskówka kuchnia

Zobacz, jak twoi ulubieni bohaterowie z Cartoon Network przygotowują posiłek i robią psoty w kuchni podczas jedzenia.

Kreskówka kuchniaRestauracja Dream Cube

Kostki jadalne w świecie tematycznym Pora na przygodę, Ben 10 i Power Puff Girls

Restauracja Dream CubeKorytarz hotelowy Cartoon NetworkDrzwi hotelu Cartoon NetworkPokój hotelowy Cartoon NetworkHotelowe łóżka piętrowe Cartoon NetworkApartament marzeńWymarzony apartament hotelu Cartoon NetworkCartoon Network Hotelowy pokój animowanyApartament dla AtomówekHotelowa sypialnia Cartoon NetworkHotelowe łóżka Cartoon NetworkOmnicade – sala arkadowaPokój arkadowy OmnicadeHotelowa kapsuła rzeczywistości wirtualnej Cartoon NetworkKryty basen w hotelu Cartoon NetworkSklep Cartoon NetworkCartoon Network  
            
              Hotel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector