Carr Hall   Castle

Ten zamek, który można wynająć na luksusowe wakacje, był zwycięzcą programu telewizyjnego zatytułowanego „I Own Britain’s Best Home”. Właściciele, Terry George i Michael Rothwell, spędzili cztery lata na urządzaniu tego miejsca, aż zmiażdży tyłek każdej konkurencji.

W dawnych czasach zamki miały fosy, ale obecnie częściej można spotkać autobusy pełne uczniów lub wanny z hydromasażem – na szczęście zamek Carr Hall jest tym drugim typem. Na zewnątrz znajduje się wanna z hydromasażem i basen oraz wygodne meble ogrodowe. Za basenem znajdują się zielone trawniki i park jeleni. Wewnątrz zamku jest mieszanką arystokratycznej wielkości, tradycji czajnika i nowoczesnego bogactwa.

Napij się zielonej herbaty i wypij ją przed panoramicznym telewizorem. Sprawdź kryty basen i dobrze wyposażoną siłownię. Sypialnie są udekorowane tak, aby spełnić Twoje czterosłupkowe fantazje. To naprawdę klejnot do samodzielnego wyżywienia, ba, arcydzieło, jak życie w torcie pana Kiplinga.

Zamek Carr Hall jesieniąZamek Carr Hall w zimieFlaga zamku Carr HallSalon w zamku Carr HallKuchnia zamku Carr HallJadalnia w zamku Carr HallSchody zamku Carr HallPokój w zamku Carr HallWidok z łazienkiSypialnia zamku Carr HallŁazienka zamku Carr HallZestaw wiatraków w zamku Carr HallWidok z apartamentu Carr Hall CastleBasen w zamku Carr HallBasen w zamku Carr HallKącik basenowyCarr Hall Castle ogród z grillemJeleń

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector