Carbon   Hotel

Wydobycie węgla było głównym przemysłem obszaru Limburgii. Hotel Carbon bierze swoją nazwę od tych szwów historii, które biegną przez skały i kulturę tego obszaru. Na szczęście na tym kończą się podobieństwa do górnictwa węglowego.

W każdym pokoju znajduje się stacja dokująca do iPoda, system audio BOSE, designerskie meble i tropikalny prysznic ze strumieniem deszczowym. Do dyspozycji Gości jest ekskluzywny ogród na dachu, w którym można zrelaksować się po południu przy drinku. Okolica jest bogata w kulturę i muzea, a także odbywa się co dwa lata wystawa sztuki współczesnej Manifesta.

Możesz odwiedzić stare kopalnie węgla, które zostały przekształcone w muzea, pojeździć na rowerze i spacerować, a nawet wynająć specjalistyczne wózki golfowe do jazdy. Mówiąc o golfie, w okolicy jest kilka spektakularnych pól golfowych, które możesz wypróbować. W pobliżu znajduje się uzdrowisko Aachen z wodami bogatymi w siarkę i chlor oraz Tongeren, najstarsze miasto w Belgii, z wyjątkowym targiem antyków.

Hotel węglowyWygląd zewnętrzny hotelu CarbonWejście do hotelu CarbonLobby hotelu CarbonZameldowanie w hotelu CarbonKorytarze hotelu CarbonPokój relaksacyjny hotelu CarbonTeatr Hotelu Carbonuzdrowisko Hotelu CarbonTaras hotelu CarbonPokój relaksacyjny spa hotelu CarbonKąpiel nóg Carbon HotelDziewczyna ciesząca się kąpielą nógSauna i prysznic w Hotelu CarbonDziewczyna w saunie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector