Capsule Inn   Sapporo

Ten hotel kapsułowy jest niezwykły, ponieważ jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Przepraszam dziewczyny. Nie jestem pewien, dlaczego jest to hotel jednopłciowy, ale poza tym ten hotel kapsułowy jest dość typowy w swoim rodzaju. Spodziewaj się, że zostawisz buty przy drzwiach, schowasz swoje rzeczy do szatni i skorzystasz z ogólnodostępnych udogodnień. Możesz czytać w bibliotece, pocić się w saunie i kąpać lub brać prysznic w wannie. Twoja kapsuła ma telewizor, radio, budzik i klimatyzację.

Istnieje możliwość wymeldowania o godzinie 18:00, co jest pomocne, jeśli cierpisz na zmęczenie samolotem lub po prostu lubisz spędzać czas w trumnie z pleksiglasu. Ceny pokoi są rozsądne, a uroki miasta Sapporo zachęcają. Hotel jest dobrze położony, w pobliżu rozrywkowego centrum miasta i wystarczająco blisko, aby podróżować do wyjątkowych stoków narciarskich i łaźni termalnych, z których słynie Hokkaido. Jest także w pobliżu dworca kolejowego, który zabierze Cię na lotnisko w ciągu 40 minut, więc jeśli podróżujesz i potrzebujesz miejsca do spania w rozsądnej cenie, możesz zrobić o wiele gorzej.

Budynek Capsule Inn SapporoLobby Capsule Inn SapporoLobby Capsule Inn Sapporo z miejscami do wypoczynkuSzafki w Capsule Inn SapporoCapsule Inn Sapporo kapsułkiHotel kapsułowy

Prawa autorskie: Jordi Hernández

Widok z kapsułyBudowa i funkcje kapsułyPokój rozrywki z telewizoremBasen w Capsule Inn Sapporo

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector