Capsule Hotel   Rumor Plaza

Japonia słynie z ekscentryczności i wyjątkowych innowacji. Jedną z takich innowacji jest wykorzystanie ograniczonej przestrzeni, jak widać w Capsule Hotel Rumor Plaza. Jest to hotel tylko dla mężczyzn ze wspólną sauną, wspólną łazienką, salonem, częścią dla palących i jadalnią.

Zamiast rezerwować pokój, rezerwujesz klimatyzowaną kapsułę, która składa się z pojedynczego łóżka i zamontowanego na ścianie telewizora z płaskim ekranem. Podobnie jak w hostelu, otrzymasz również oddzielną szafkę do przechowywania bagażu. Ideą tych kapsuł jest maksymalne wykorzystanie dostępnej niewielkiej przestrzeni. Kapsuły są ułożone warstwami po dwie i są prywatne przez zamknięcie drzwi wejściowych.

Capsule Hotel Rumor Plaza znajduje się zaledwie 2 minuty spacerem od stacji Gion Shijo oraz w odległości krótkiego spaceru od świątyni Yasaka i świątyni Kiyomizu-Dera. Hotel oferuje tradycyjne śniadanie w stylu Kioto i oferuje wiele udogodnień, takich jak kino i centrum biznesowe z komputerami, z których wszyscy goście są mile widziani.

Budynek hotelu kapsułowego Rumor PlazaWejście do Capsule Hotel Rumor PlazaRecepcja hotelu kapsułowego Rumor PlazaRestauracja Capsule Hotel Rumor PlazaKapsułowe bloki kapsuł Hotelu Rumor PlazaKapsułki hotelu Rumor Plaza kapsułyCapsule Hotel Rumor Plaza wnętrze kapsułyCapsule Hotel Rumor Plaza wnętrze kapsuły z telewizoremKino Capsule Hotel Rumor PlazaKapsułowe jacuzzi hotelu Rumor PlazaSauna hotelu kapsułowego Rumor Plaza

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector