Capsule Hotel   Asahi Plaza

Popularny wśród podróżników i pijanych biznesmenów, japoński hotel kapsułowy rozbudza wyobraźnię na całym świecie, a oto oryginał – po raz pierwszy został otwarty w 1979 roku. Po przyjeździe trzeba będzie zdjąć buty i przebrać się w kapcie, a następnie zostaniesz pokazany do kapsułki po stronie męskiej lub żeńskiej.

Poinformowano mnie, że jest wspólna sauna, zobaczysz innych gości nago, co może być dobrą lub złą rzeczą, jak jestem pewien, że możesz sobie wyobrazić. Sauna jest bezpłatna, ale wszystko inne oprócz spania kosztuje dodatkowo. Lokalizacja hotelu w Osace Minami zapewni możliwości biznesowe, dla przyjemności lub zwiedzania. Do dyspozycji Gości jest również lobby, restauracja i pokoje grupowe, w których Ty i maksymalnie 3 osoby możecie korzystać z prywatnej strefy z oddzielnymi kapsułami i części wspólnej z zestawami do gry w Mah-Jongga. Są też fotele masujące, salony gier komputerowych i sala komiksowa.

Hotel kapsułowy Asahi Plaza z zewnątrzLobby hotelu kapsułowego Asahi PlazaKapsułki hotelu kapsułowego Asahi PlazaKapsuła hotelu kapsułowego Asahi PlazaHotel kapsułowy Asahi Plaza w kapsuleJaponka w kapsuleŁazienkaAutomat do napojów z japońskimi napojami bezalkoholowymiMałe basenySauna hotelu kapsułowego Asahi PlazaW saunie z Japonką

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector