Cappadocia Cave   Suites

Chodźmy do baśniowych kominów, w których mieszkali jaskiniowcy! Nie, to nie jest początek twojej ulubionej bajki na dobranoc. Mówię o miejscu, które naprawdę istnieje i ty też możesz tam zostać… nie oszukujmy się. Bajkowe Kominy istnieją na całym świecie. Nazywa się je czasami Hoodoo, piramidami ziemi i namiotami skalnymi. W rzeczywistości są to formacje skalne, a Kapadocja Cave Suites została po raz pierwszy wyrzeźbiona z jednej z nich 200 lat temu. To bardzo niedawna akcja dla historycznego regionu Kapadocji w Turcji, w którym się znajduje.

Od czasów starożytnych region ten był zamieszkany, gościł między innymi Greków, Rzymian i Osmanów. Obszar ten jest pełen niesamowitej architektury. Widzisz, skała tego regionu jest stosunkowo miękka i łatwa do wyrzeźbienia, więc kościoły, domy i wioski zawsze były wyrzeźbione w klifach i kapturach. Hotel znajduje się w centrum obszaru i oferuje pokoje i restauracje wykute w skale w tradycyjny sposób. Wybierz się na przejażdżkę balonem, aby zobaczyć ten niesamowity obszar z góry.

Cappadocia Cave Suites zimąCappadocia Cave Suites nocąCappadocia Cave Suites nocą z widokiem na GöremeCappadocia Cave Suites Sunset Café w nocyApartamenty w jaskini KapadocjiCappadocia Cave Suites Sunset CaféCappadocia Cave Suites z przoduSalon i sypialnia Cappadocia Cave SuitesApartament w jaskini KapadocjiCappadocia Cave Suites łazienka z jacuzziApartament Fair ChimnetŁazienka Fair Chimnet SuiteLuksusowy pokój typu Cappadocia Cave SuitesCappadocia Cave Suites Sypialnia DeluxePokój Cappadocia Cave SuitesPokój w jaskini Kapadocji

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector