Capel Pentwyn  

W Walii jest wiele kamiennych wiktoriańskich budynków użyteczności publicznej, które nie są już używane. Zamiast je burzyć, ludzie przekształcają je w domy. Capel Pentwyn jest taką własnością i jest dostępny do wynajęcia dla grup z wyżywieniem we własnym zakresie. Odnowione przy zachowaniu oryginalnych elementów, wnętrze jest oszałamiające, jak widać na tych zdjęciach.

Lokalny obszar Walii jest ulubionym miejscem wypoczynku i przyciąga około 13 milionów turystów rocznie. Jest słabo zaludniony w porównaniu z resztą Wielkiej Brytanii, ale jest pełen gór, mitów i plaż. Przebudowana kaplica znajduje się w pobliżu Royal Forest of Dean i Wye Valley, obszaru popularnego wśród entuzjastów outdooru. Obserwowanie ptaków, wędrówki piesze i jazda na rowerze to świetne sposoby na spędzenie bezczynnych wakacyjnych dni, a szlaki często prowadzą przez wspaniałe wiejskie puby serwujące najlepszą walijską jagnięcinę i narodowe warzywo, por. Jeśli chcesz doświadczyć krainy, która zrodziła czarodzieja Merlina, jest to sposób, aby to zrobić.

Capel PentwynWejście do skały Capel Pentwynprzedpokój oboje drzwi otwierają się bliskoSalon Capela PentwynaOryginalne łuki Capel PentwynJadalnia Capel Pentwyn z oknami w kolorze kaplicyCapel Pentwyn na górzePokój na poddaszu Capel PentwynCapel Pentwyn widoki na ogród

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector