Campbell’s   Cottage

Snowdonia to majestatyczna i starożytna kraina. Otoczone mitami miejsce, w którym podobno urodził się wielki magik Merlin. Poznaj klify i urwiska Walii. Zajrzyj na górę Cader Idris, gdzie według legendy, jeśli spędzisz noc na jej zamglonym szczycie, wrócisz albo szalony, albo jako wielki poeta.

Campbell’s Cottage to kamienny domek połączony z XVI-wiecznym Manor House. Campbell’s Cottage ma własny przystanek, Campbell’s Platform, na kolejce górskiej Ffestiniog, dzięki czemu można do niego dojechać romantycznym pociągiem parowym. W samym sercu Parku Narodowego Snowdonia domek jest idealnym miejscem na trekking i wspinaczkę. Możesz nawet wjechać pociągiem na szczyt góry Snowdon. Pobliskie wybrzeże oferuje różnorodne atrakcje, takie jak spływy kajakowe i wycieczki kolejką górską. Niezależnie od tego, czy jest to miejsce relaksujące, czy też wychodzące na zewnątrz, Campbell’s Cottage to eleganckie miejsce, w którym można się oprzeć.

Dworzec CampbellaDomek Campbella od strony ogroduKuchnia Campbell's CottageSypialnia Campbell's CottagePokój typu Twin Campbell's CottagePułkownik buduje platformę Campbella

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector