Camel Camp  

Safari było wynalazkiem Indian. Słowo Sahar oznacza podróż w sanskrycie/hindi, a Brytyjczycy przywłaszczyli sobie to słowo i zabrali je do Afryki. Klub India Safari zabierze Cię na wycieczki po bezdrożach Radżastanu z napędem 4×4, wielbłądami, a nawet słoniami.

To wszystko było dziełem założyciela, Reggiego Marwara, który wywodzi się od dawnych władców kraju. Marwar oznacza Krainę Śmierci ze względu na suchą pustynię, która pokrywała znaczną część tego obszaru. Mimo to wiele dumnych lokalnych plemion rozwinęło się i nadal żyje w tradycyjny sposób. Ich wioski będą jednym z przystanków na Twojej trasie.

Po dwóch dniach podróży po pustyni zatrzymasz się w luksusowym forcie Mehrangarh i zatrzymasz się w pałacu Umaid Bhawan, gdzie czekają na Ciebie niebieskie baseny i białe prześcieradła. Wycieczka zabierze Cię również do kraju lampartów, gdzie odwiedzisz historyczne świątynie Jain. Pokazy kulturalne odbywają się przez całe dnie spędzone na pustynnej ścieżce, dzięki czemu możesz mieć niezapomniane wrażenia.

Obóz na wielbłądach - India Safari ClubDom na wielbłądachNamiot Camel CampJadalnia na świeżym powietrzu w Camel CampBasen w Camel CampObóz wielbłądówŚwięto wielbłądów w RadżastanieJazda na wielbłądzie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector