Calilo  

Ios, słynące z przyciągania zamożnej młodzieży z krajów europejskich i tętniącego życiem nocnego życia, ma coś nowego do pokazania. Rekolekcje, które są tak ukryte przed całym komercyjnym zgiełkiem, że mają własne lądowisko dla helikopterów i przystań dla łodzi na wypadek, gdyby droga prowadząca tam była długa. Jednak 30 minut jazdy samochodem od głównej wioski Chora i portu jest niesamowicie piękne.

Rekolekcje leżą na własnej plaży w malowniczym otoczeniu, otoczonym przez 1000 akrów dramatycznych zboczy żółtych skał i starożytnego krajobrazu usianego oliwkami. Charakterystyczny styl Calilo został zaprojektowany przez właścicieli i wyrzeźbiony z rodzimego kamienia. Fasada jest zdominowana przez wykonane na zamówienie zaokrąglone krawędzie basenów i werand z wysokimi sufitami.

W całym obiekcie Calilo zobaczysz unikalne dzieła sztuki i instalacje oraz charakterystyczne wiszące meble. Krzesła kokonowe wiszą nad odkrytymi basenami, elegancko podtrzymywane przez kawałki ręcznie robionych pni drzew. Niektóre apartamenty mają duże huśtawki dla dwóch osób – idealne do romantycznych ujęć – a niektóre mają nawet łóżka wiszące nad prywatnymi basenami z widokiem na Morze Egejskie. Czy życie może być lepsze niż to?!

30 apartamentów Calilo jest oczywiście również wyjątkowo zaprojektowanych. Ich ściany i sufity zdobi 72 000 mozaik (na pokój!) wykonanych z lokalnego marmuru. Ponadto większość pokoi jest wyposażona w prywatny basen lub nawet kilka basenów z łagodnymi sztucznymi wodospadami – jeśli pozwala na to budżet. Panoramiczne widoki na zatokę czy bezpośredni dostęp do plaży? To zależy od Ciebie.

Jedzenie serwowane jest przez cały dzień do pokoju, jeśli wolisz jeść pięknie posiekane egzotyczne owoce przy prywatnym basenie. Nie martw się, jeśli Twój pokój nie ma prywatnego basenu, ponieważ możesz zarezerwować miejsce przy basenach skalnych, a kamerdyner przyniesie Ci zestaw greckich tapas, talerzy mezze i koktajli. Poza tym restauracja rekolekcji oferuje różnorodne tradycyjne dania kuchni greckiej i współczesnej kuchni europejskiej, przyrządzane z najświeższych składników z ekologicznego ogrodu kuchennego.

Jeśli zamierzasz odkrywać urokliwą grecką architekturę wyspy i wspaniałe, ukryte plaże, super przyjazny personel udzieli Ci wszelkich informacji. A może weźmiesz jedną z łodzi Calilo i wyruszysz w podróż w poszukiwaniu naturalnego piękna i plaż Cyklad?

Odkryte baseny Calilo Retreat z góry

Baseny o unikalnym kształcie i prywatne tarasy

Unikalnie ukształtowane baseny i prywatne tarasy Calilo RetreatCalilo Rekolekcje Na Wyspie Ios, GrecjaMost Calilo Pool

Mozaiki i ręcznie wykonane instalacje artystyczne

Mozaiki Calilo i ręcznie wykonane instalacje artystyczneCalilo na otwartej przestrzeni przy basenachKolorowe przestrzenie wspólne Calilo

Echoes of Happiness – Apartament z dwiema sypialniami dla czterech osób

Apartament Calilo - Echa Szczęścia - Apartament z dwiema sypialniami dla czterech osóbPakiet echa szczęścia

Apartament na plaży

Calilo Retreat On the Beach Suite – kosz z jedzeniem przy basenieBaseny w apartamencie plażowymNa basenie w apartamencie plażowym

Apartament Calilo

Apartament Calilo

Apartament typu Afterglow Cave Pond

Apartament typu Afterglow Cave Pond

Kamienny basen w kształcie serca

Kamienny basen Calilo w kształcie serca i wiszące łóżkoKamienny basen w kształcie serca

Apartament Blue & You

Apartament Calilo Blue & YouBasen Blue & You w nocyApartament Blue & You z tarasem i nocnym widokiemPanorama Basenu Calilo Na Morzu EgejskimWidok na basen CaliloCalilo prywatny basen z widokiem na plażęCalilo HuśtawkaCalilo Huśtawka Z Modelem O Zachodzie SłońcaKrzesła Calilo Cocoon nad basenemCalilo Romantyczna Kolacja Na Plaży

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector