Caban   Casita

Ta kabina w stylu retro z lat 70. jest idealna do zwiedzania lasów i gór Walii. Wykonane z drewna sosnowego w szwedzkim stylu, wnętrze utrzymane jest w stylistyce retro i zawiera mnóstwo oldschoolowych płyt DVD do obejrzenia. Dla miłośników psów przygotowano specjalną „sypialnię zwierząt”. Na miejscu jest podgrzewany basen i sauna.

W okolicy znajduje się wiele restauracji i tradycyjnych walijskich pubów serwujących lokalne przysmaki, takie jak pieczona jagnięcina i rzadkie bity. Wybierz się na poszukiwanie delfinów w New Quay, które jest domem dla największej w Europie rodziny delfinów butlonosych, lub odkrywaj słynne szlaki piesze lub rowerowe. Niektóre z najpiękniejszych plaż i nadmorskich miast w Wielkiej Brytanii znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki samochodem i można tam zjeść chipsy o zapachu octu, gdy wieje nadmorska bryza.

Pasmo górskie Snowdon jest dostępne, a alpiniści znajdą wiele inspiracji i zachwytów, podczas gdy spacerowicze będą mogli cieszyć się dramatyczną scenerią. Cokolwiek robisz w ciągu dnia, Caban Casita będzie ciepłą radością, do której wrócisz wieczorem.

Panorama Caban CasitaDrewniana kabina Caban CasitaPatio Caban CasitaZaokrąglone krzesło Caban CasitaWnętrze Caban CasitaSypialnia Caban CasitaBasen Caban CasitaKajaki dziedzictwa

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector