Buubble  

Nazywany „Hotelem 5 milionów gwiazdek”, łatwo zrozumieć, dlaczego Aurora Bubble jest warta odwiedzenia. Goście mogą doświadczyć piękna natury, a wszystko to w zaciszu dosłownie przezroczystej bańki.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się spać pod pięcioma milionami gwiazd zimą czy latem, wszystkie pięć Aurora Bubbles nadaje się na każdą porę roku.

Bąbelki obejmują łóżko i ogrzewanie (zimą) i… to właściwie wszystko. Potrzebujesz skorzystać z łazienki? Nie martw się! W cenę wliczony jest dostęp do pobliskiego małego domku z toaletą, prysznicem i kuchnią dla gości.

Martwisz się o dziką przyrodę? Chodzi mi o to, że to jest las… bądźcie pewni, bąbelki znajdują się na terenie prywatnej farmy/leśnej, a odwiedzający nie muszą się martwić!

Po prostu połóż się, zrelaksuj i ciesz się wspaniałym widokiem powyżej.

Zdjęcia autorstwa buubble.com

Śnieżne schody w lesie na Islandii

Chcesz wiedzieć, gdzie możesz się zatrzymać w jednej z tych baniek?

Bańka w nocy

Cóż… to tajemnica. Według strony internetowej, „… biorąc pod uwagę charakter naszej specjalnej loży, nie podajemy dokładnego adresu naszych bąbelków, dopóki nie dokonasz rezerwacji”.

Hotel Aurora Buubble zapala się

Ujawniają jednak, że jest to nieco ponad godzina jazdy od Reykjaviku na Islandii.

Zorza polarna nad obiektem BuubbleBańka Aurory

Hotel za 5 milionów gwiazdek

Cienka warstwa przezroczystego plastiku to wszystko, co dzieli Cię od rozgwieżdżonego nocnego nieba. Niezanieczyszczone światłem środowisko Islandii to miejsce, w którym można obserwować miliony gwiazd, meteorów, satelitów, Drogę Mleczną, mgławice i, jeśli masz szczęście, zorze polarne i komety.

Łóżko hotelowe Aurora Bubble

Wyjątkowe namioty Buubble są przeznaczone dla poszukiwaczy przygód, którzy są już znudzeni konwencjonalnymi pokojami hotelowymi i bezpiecznym środowiskiem miast.

Wnętrze hotelu Aurora BubbleŚnieżna IslandiaHotel Aurora Bubble latem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector