Bulungula   Lodge

Bulungula Lodge (wymawiane boo-lun-GOO-lah) to po części wycieczka dla turystów z plecakiem, po części zanurzenie się w kulturze, a po części wakacje zorganizowane. Powstał w 2005 roku jako eksperyment mający na celu sprawdzenie, czy ekoturystyka może pomóc lokalnej gospodarce, i odniósł ogromny sukces. Dojazd jest częścią pociągu, autobusu i samochodu. Zatrzymujesz się w tradycyjnej chacie Xhosa rondavel i masz do wyboru wyżywienie we własnym zakresie lub jedzenie w domku.

Domek jest częściowo własnością wioski i jest w pełni zintegrowany z lokalną kulturą i gospodarką. Mieszkańcy wioski chętnie zabiorą Cię na wycieczkę, nauczą lokalnej sztuki i rzemiosła oraz pokażą dobrą zabawę. Nie ma tu żebraków i kieszonkowców, ponieważ turystyka jest w pełni zintegrowana i pomocna lokalnej społeczności. Wygląda na to, że wszyscy wygrywają w Bulungula Lodge.

Rolling Hills na Dzikim Wybrzeżu

Zdjęcie autorstwa Meta Severina

Chaty Bulungula Lodge w czerni i bieli

Zdjęcie autorstwa Meta Severina

Chaty Bulungula Lodge na falujących wzgórzach

Zdjęcie autorstwa Meta Severina

Chaty Bulungula Lodge

Zdjęcie autorstwa Meta Severina

Wnętrze chaty Bulungula LodgeSpołeczność lokalnaPlemię BulungulaKawowa Zatoka - Dzikie Wybrzeżeujście rzeki BulungulaSpływ kajakowy rzeką Bulungula

Zdjęcie autorstwa Meta Severina

Plaża Wild Coast RPA

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector