Boutique Hostel   Forum

Położony na wybrzeżu Dalmacji Zadar jest przesiąknięty historią i intrygami. W jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych na Morzu Adriatyckim znajdują się rzymskie ruiny, średniowieczne kościoły, muzea i międzynarodowe promy, które witają turystów w tym tętniącym życiem mieście. Boutique Hostel Forum położony jest w samym sercu półwyspu, zapewniając dostęp do wszystkich atrakcji Zadaru.

Odzwierciedlając tradycję i dziedzictwo miasta, projekt Hostel Forum łączy elementy tradycyjne i współczesne, oddając hołd ważnemu punktowi orientacyjnemu i imiennikowi hostelu, Forum Romanum. Układ hostelu zachęca gości do interakcji i rozmów, tak jak to miało miejsce w starożytności na stopniach Forum. Zachowując wspólnotowy duch, możesz zatrzymać się w jednym z czteroosobowych akademików lub w prywatnym pokoju gościnnym, jeśli wolisz osobiste rekolekcje. Jeśli szukasz czegoś więcej, Hostel Forum oferuje również apartamenty na ostatnim piętrze z aneksami kuchennymi i niesamowitą panoramą. Bez względu na to, który pokój wybierzesz, na pewno będziesz cieszyć się wspaniałymi widokami.

Boutique Hostel Forum znajduje się na Kalelarga, która jest samym sercem Zadaru. Łączy Forum z innymi popularnymi atrakcjami, w tym Placem Ludowym, gdzie odbywają się wszystkie najważniejsze uroczystości, oraz Placem Pięciu Studni, popularnym miejscem koncertów. Niezależnie od tego, czy szukasz wakacji nad morzem, spaceru po historii i kwitnącego życia nocnego, Zadar ma to wszystko.

Boutique Hostel Forum w historycznym centrum ZadaruBoutique Hostel Forum jadalniaŚniadanie Boutique Hostel ForumButikowy Hostel Forum pokój relaksacyjnyBoutique Hostel Forum niebiesko-białe schodyKorytarz Forum Boutique HostelBoutique Hostel Forum czat duetBoutique Hostel Forum metapokój z widokiemBoutique Hostel Forum czat pokój wieloosobowyBoutique Hostel Forum pomarańczowy i biały czat z ludźmi rozmawiającymiBoutique Hostel Forum czat łóżkoBoutique Hostel Forum lux biały pokójBoutique Hostel Forum lux biała panorama pokoju z łóżka na ZadarzeBoutique Hostel Forum lux czarny pokójBoutique Hostel Forum lux czarnyBoutique Hostel Forum lux czarna panoramaPara w luksusowym czarnym pokoju

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector