Hotel   Boca Chica

Acapulco w Meksyku w latach 50. było olśniewającą przystanią dla bogatych facetów z siwymi piersiami i pięknościami w białych bikini. Ale ostatnio niektórzy mówili, że spada. Całe szczęście, że Hotel Boca Chica pojawił się na scenie. Mieszczący się w zabytkowym hotelu Acapulco, nowi właściciele odnowili wszystko z pomocą znanego architekta Fernando Romero. Jego zespół zachował tradycyjne podłogi z cegły i lastryko, a także wprowadził nowe elementy.

Hotel położony jest nad brzegiem morza, a na zewnątrz unosi się instalacja artysty Pedro Reyesa. Dzieło sztuki to wyspa unosząca się na morzu na zewnątrz; pusta struktura wyspy jest pomalowana na biało, aby złapać promienie słoneczne i ma basen oraz geometryczne okna. Twój pokój będzie miał prywatny ogród i część dzienną na świeżym powietrzu, gdzie możesz pohuśtać się w hamaku, zanim udasz się na górę na chłodny koktajl. Przy basenie wykonywane są masaże w kabinach, a także można zjeść sushi przygotowane przez jednego z czołowych szefów kuchni sushi na świecie.

hotelu Boca ChicaBudynek hotelu Boca ChicaPalmy hotelu Boca ChicaZielone ściany hotelu Boca ChicaWejście do hotelu Boca ChicaSalon hotelu Boca ChicaBar w hotelu Boca ChicaApartament hotelu Boca ChicaPrysznic w hotelu Boca ChicaJacuzzi na prywatnym tarasieOgród hotelu Boca ChicaHamak hotelu Boca ChicaCieniowanie grzybówTaras hotelu Boca ChicaCieniowanie grzybów od góryBasen hotelu Boca ChicaPlaża hotelu Boca Chica

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector