Rogner Bad   Blumau

Hotel Blumau znajduje się na czystych, zielonych zboczach południowo-wschodniej Austrii. Jest to wyjątkowy hotel wellness i designerski. Niektóre blogi nazwały to „największym na świecie dziełem sztuki nadającym się do zamieszkania”. Zaprojektowany przez najsłynniejszego współczesnego austriackiego artystę, Friedensreicha Hundertwassera, hotel Blumau został zaprojektowany tak, aby uwolnić Twoją wyobraźnię. Hundertwasser uważał, że linie proste działają wbrew naturze i celowo zaprojektował hotel tak, aby falował i płynął jak kształty, które można znaleźć w świecie przyrody.

Dach jest zrobiony z trawy, a drzewa wiją się między podłogami. Hotel jest zasadniczo łaźnią termalną, w której tradycyjne zabiegi spa łączą się z nowoczesnymi i wschodnimi praktykami. Znajduje się tu krajobraz wodny z basenami słodkowodnymi i termalnymi. Spędź pół dnia na zwiedzaniu szerokiej gamy saun. Następnie naładuj baterie lub poćwicz w centrum zdrowia. Zakończ relaksujący spacer po niesamowitych zielonych terenach.

Ośrodek wypoczynkowy Rogner Bad Blumauhotelu Hundertwassera

Główny budynek ze złotą kopułą wita gości ciepło, a wesoła kolorystyka od razu wprowadza w wakacyjny tryb!

Złota kopuła na Rogner Bad BlumauRecepcja Rogner Bad BlumauKawiarnia Rogner Bad BlumauKorytarz w stylu Rognera Bad Blumau HundertwasseraPrzyjęcie kosmetyczne Rogner Bad BlumauWnętrze hotelu HundertwasseraPokój hotelowy Rogner Bad BlumauPokój Rognera Bad BlumauStudio Rognera Bad BlumauPokój Rogner Bad Blumau z widokiem na złotą kopułęUzdrowisko WulkaniiSauna Rogner Bad BlumauKryty basen Rogner Bad Blumau

„Żyj w zgodzie z naturą” to przesłanie ośrodka Rogner Bad Blumau. Energia do ogrzewania pochodzi z elektrowni geotermalnej.

Basen Rogner Bad BlumauWoda termalna Vulkania

Źródło Vulkania to woda gruntowa wypływająca z głębokości 6047 stóp (2843 metrów) o unikalnym składzie, a słodka woda jest stale pompowana do łaźni w Rogner Bad Blumau. Ze względu na naturalną zawartość CO2 w wodzie nie stosuje się chloru. Woda z Vulkani wytwarza energię elektryczną i ogrzewa zarówno hotel, jak i spa, oszczędzając ogromne emisje.

Ładnie wyglądająca dziewczyna w basenie Rogner Bad BlumauBasen Rogner Bad Blumau nocą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector