Black Rock   Resort

Wycieczka nad ocean na wyspie Vancouver zabierze Cię w nieoczekiwane miejsca. Black Rock Oceanfront Resort pozwala stanąć między skalistym wybrzeżem a falami Oceanu Spokojnego — ekscentryczny cel z niezwykłą panoramą.

Niezbadane wybrzeża i gęste lasy deszczowe otaczają Black Rock Oceanfront. Wśród dziewiczej przyrody to miejsce dla tych, którzy chcą uciec od rzeczywistości i odpocząć na krańcu świata.

Miłośnicy przyrody i poszukiwacze przygód radujcie się! Tutaj możesz pływać kajakiem i surfować wzdłuż nierównego wybrzeża półwyspu Ucluelet lub tyrolką przez największy pozostały nienaruszony las deszczowy strefy umiarkowanej na świecie.

Istnieje kilka zajęć mniej pompujących adrenalinę, takich jak wycieczki rowerowe, obserwowanie ptaków, wędkowanie i zwiedzanie słynnych plaż Ucluelet.

Hotel znajduje się zaledwie kilka minut od tętniącej życiem wyspy Vancouver. Jednak bez pobliskich budynków możesz mieć prywatne wrażenia z wyjątkowymi widokami na wybrzeże i las.

W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się Park Narodowy Pacific Rim, w którym można poznać wyjątkową faunę i florę.

Black Rock Oceanfront Resort z lotu ptaka

Nienachalny projekt hotelu ma na celu poszanowanie krajobrazu, a jego pokoje wyposażone są w ekologiczne udogodnienia.

Ośrodek nad oceanem Black Rock

Restauracja

Restauracja Currents na 90 miejsc oferuje posiłki przez cały dzień oraz spektakularny widok na Ocean Spokojny i skaliste przylądki. Specjalnością restauracji są owoce morza i majestatyczne zachody słońca.

Restauracja Black Rock Oceanfront Resort Currents

Big Beach Lounge oferuje mnóstwo klasycznych koktajli, win i piw, ale jego główną cechą jest duża przeszklona ściana z widokiem na ocean.

Black Rock Oceanfront Resort WyżywienieBlack Rock Oceanfront Resort Restauracja Ocean View

Latem można usiąść na patio na świeżym powietrzu i cieszyć się świeżym morskim powietrzem.

Taras restauracji Black Rock Oceanfront Resort

Black Rock ma 133 pokoje: studia, apartamenty z jedną sypialnią, apartamenty firmowe, a nawet prywatne domki przylegające do głównego budynku.

Pokój typu Black Rock z widokiem na ocean

Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlały naturalne otoczenie hotelu, przy użyciu materiałów pochodzących z naturalnego drewna i kamienia. Okna sięgające od oceanu do podłogi oferują widok na ocean, a łazienki inspirowane są SPA.

Pokój Black Rock Oceanfront Resort z widokiem na las

Apartamenty na szlaku, niektóre z oddzielnych domków, mieszczą do 8 osób i mają wyposażone kuchnie oraz szybki dostęp do plaży. Jest popularny wśród rodzin z dziećmi i dużych grup przyjaciół.

Black Rock Oceanfront Resort Room Ocean Panorama

Black Rock Oceanfront Resort Spa

Hotelowe spa wykorzystuje produkty z wodorostów z wysp Vancouver, pełne witamin i minerałów.

Możesz poddać się masażom i zabiegom pielęgnacyjnym, obserwując z okien spa Pacyfik.

Black Rock Oceanfront Resort Drift Spa

W miesiącach letnich można opalać się na tym spektakularnym patio z koktajlem w dłoni.

Black Rock Oceanfront Resort Taras z widokiem na oceanTaras Black Rock Oceanfront Resort

Największym hitem Black Rock Resort jest jacuzzi na świeżym powietrzu. Znajduje się na skraju tarasu z widokiem na dzikie fale oceanu, jest gorący i otwarty przez cały rok.

Wanna z hydromasażem Black Rock Oceanfront Resort

Przy odrobinie szczęścia możesz dostrzec kilka wielorybów w oddali lub popłynąć łodzią, aby zobaczyć je z bliska.

Obserwowanie wielorybów na wyspie Vancouver

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector