Black Mountains   Yurt

Zastanawialiście się kiedyś, czy Wielka Brytania Beatrix Potter nadal istnieje? Jeśli nadal istnieją części wyspy, w których ludzie nadal żyją w harmonii? Łagodne życie na wsi jest tym, co dostaniesz, gdy zatrzymasz się w jurcie Czarnej Góry. Twoja jurta, położona w obszarze o wyjątkowej urodzie, jest idealnym połączeniem namiotu i ciepłego pokoju od frontu. Nie ma prądu – całe światło pochodzi ze świec, a piec opalany drewnem zapewnia ciepło w nocy i wczesnym rankiem. W środku jest bardzo przytulnie, dywaniki z owczej skóry i ciepłe koce z walijskiej wełny na ręcznie robionym dębowym łóżku.

Okolica jest idealna do uprawiania turystyki pieszej, wspinaczki i szybownictwa — wszystko, co fajne na wzgórzach. Jest to rodzaj miejsca, które powoli powstaje dzięki lekkiemu podniesieniu świadomości w Wielkiej Brytanii i Europie – powrót do średniowiecznej filozofii „drobnego właściciela” połączonej z nowoczesną eko-technologią.

Walijska wiejska drogaDrewniana brama Jurty Czarnej GóryJurta Czarnej Góry z dalekaJurta Czarnych GórCzarne Góry Jurta drewniane drzwiWnętrze jurty Czarnej GóryDrewniany piec Black Mountains YurtPodwójne łóżko dębowe Black Mountains YurtRęcznie robione meble z jurty Czarnej GóryW środku piec jurtowy Black MountainsHamak z jurty Black MountainsGra w szachy Black Mountains YurtChata pasterskaChata pasterska ręcznie malowana na zewnątrzOwczarek z otwartą łazienkąKuchnia chaty pasterskiejPiec z chaty pasterskiejWanna z chaty pasterskiejwalijska wieś

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector