Bisate Lodge  

Położony w Rwandzie Bisate Lodge to idealne miejsce dla każdego miłośnika dzikiej przyrody. Jeśli lubisz wulkany, masz szczęście! Domek położony jest na zerodowanym stożku wulkanicznym i oferuje widoki na wulkany Bisoke, Karisimbi i Mikeno. Z zaledwie sześcioma apartamentami, Bisate jest przeznaczony dla tych, którzy szukają prawdziwej przerwy od społeczeństwa i przygody w dziczy.

Domki same w sobie są oszałamiające; pokoje są urządzone we współczesnym stylu, usiane zabawnymi wzorami i plamami w odważnych kolorach. I chociaż możesz podziwiać wnętrze swojego pokoju, główna atrakcja jest na zewnątrz. Od goryli górskich i bawołów po złote małpy i 120 gatunków motyli — przyroda z pewnością wie, jak urządzić przedstawienie w Afryce. Podróżni mogą wybrać się na wiele różnych wycieczek, w tym wędrówki z gorylami, wędrówki ze złotą małpą, degustacje rwandyjskiej kawy i herbaty i wiele więcej!

To, co czyni Bisate Lodge wyjątkowym, to zaangażowanie w zrównoważoną ochronę przyrody. W rzeczywistości na terenie Lodge podczas fazy budowy posadzono ponad 15 000 rodzimych drzew. A teraz goście są zachęcani do udania się do szkółki drzew i posadzenia własnego drzewa na pamiątkę ich pobytu.

Zdjęcia autorstwa Wilderness Safaris | Crookesa i Jacksona

Bisate Lodge na zewnątrzBisate Lodge buduje drewniany szczyt z widokiem na okoliczne wulkanySalon Bisate LodgeKominek Bisate Lodge z kobietąPrzytulne wnętrze Bisate Lodge z kominkiemBisate Lodge luksusowe posiłkiBar Bisate LodgePokój Bisate Lodge z kominkiem i otwartą łazienkąŁazienka Bisate LodgeSypialnia Bisate LodgeŁóżko Bisate Lodge z widokiemBisate Lodge prywatny balkonSiedzisko na balkonie Bisate LodgeBalkon Bisate Lodge Panorama wulkanu w Rwandzie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector