Bill & Coo   Suites

Mykonos to grecka wyspa, która według legendy powstała, gdy grecki bóg Zeus walczył z tytanami. Po wstrząsającym wszechświecie uderzeniu, zadanym przez greckie bóstwo, kilka zębów tytana wyleciało. Wpadli do Morza Śródziemnego, tworząc Mykonos i sąsiednie wyspy. Po tym gwałtownym poczęciu może być zaskakujące, że dzisiejsza wyspa jest dobrze znana ze swoich ślubów i miesięcy miodowych.

Bill & Coo to hotel tylko dla par, który oferuje apartamenty, zabiegi spa i wspaniały basen bez krawędzi na klifie. Nazwa hotelu pochodzi od dźwięku, jaki wydają zakochane gołębie. Każdy apartament jest urządzony w eleganckiej bieli i błękicie – czerpiąc inspirację z malowniczych wiosek rozsianych po wyspie. Masz prywatny taras, dzięki czemu możesz leżeć na leżaku, a następnie oglądać zachód słońca ze swojej wanny z hydromasażem, popijając koktajl z własnego baru. Restauracja prowadzona jest przez wielokrotnie nagradzanego szefa kuchni i wprowadza tradycyjne śródziemnomorskie smaki do kuchni z wyrafinowaną elegancją.

Bill and Coo Suites na zewnątrz w nocyBill and Coo Suites białe ścianyBar Bill and Coo SuitesRóżowy pokój Bill and Coo SuitesPokój Billa i Coo z dziewczyną w środkuBiały pokój Billa i Coo z widokiem na morzePokój Billa i CooPrywatny taras Billa i CooPrywatne jacuzzi Billa i CooJacuzzi Billa i Coo w nocyRestauracja tarasowa Billa i CooBasen bez krawędzi Billa i CooBasen bez krawędzi w nocy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector