Bergaliv   Loft House

Czy szukasz jakiegoś „lagomu” w swoim życiu? Lagom to szwedzkie pojęcie równowagi życiowej, czyli posiadania „nie za dużo, nie za mało”. Bergaliv Landscape Hotel doskonale oddaje to nastroje. Prosta drewniana konstrukcja wystarczy, aby było przytulnie i komfortowo, nie odwracając uwagi od widoków zbędnymi detalami.

Bergaliv otworzył do tej pory pierwszą z czterech planowanych kryjówek w północnej Szwecji – Loft House zaprojektowany przez Hannę Michelson. Dom jest zawieszony nad ziemią i składa się z dwóch poziomów. Niżej znajduje się część dzienna z podwójnym futonem do spania, suchą toaletą i ławkami do relaksu. Górna część to zadaszona przestrzeń zewnętrzna do uprawiania jogi, medytacji lub po prostu podziwiania widoków. A dzięki rzece Ljusnan i dziewiczym szwedzkim lasom tuż obok domu jest wiele do podziwiania.

Warto zauważyć, że miejsce jest naprawdę minimalistyczne. Jeśli chcesz wziąć prysznic, musisz skorzystać z udogodnień w pobliskim Orbaden Spa and Resort. Cena pobytu obejmuje bezpłatne korzystanie ze spa, więc podczas pobytu wskocz do podgrzewanego basenu typu infinity z widokiem na jezioro. Równie dobrze może, prawda?

Bergaliv drewniana chata w lesieWejście do domu na poddaszu BergalivGóra domku leśnego Bergaliv z panoramąKorytarz BergaliwaKuchnia BergalivŁawka pod okno BergalivDuże okno BergalivŁawka Bergaliv przy oknie z panoramicznym widokiem na przyrodę

Brak ustawienia łóżka

Bergaliv bez łóżka

Kanapa

Kanapa Bergaliv

Łóżko nocne

Bergaliv  
            
              Loft HouseLoft na dachu BergalivPanoramiczny widok na strych Bergaliv

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector