Beresheet   Hotel

Ten położony 800 metrów nad poziomem morza hotel znajduje się na skraju krateru Ramon, który jest największym na świecie makhtesh – ukształtowaniem terenu unikalnym dla Izraela, gdzie erozja wodna tworzy głębokie kratery. Pomimo położenia w środku pustynnego krajobrazu, temperatura jest chłodna przez cały rok dzięki wzniesieniu.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, dlaczego nie przylecieć helikopterem? Lecą z Tel Awiwu i nad tym skalistym krajobrazem, dając ci widok geologiczny. Ogromny basen typu infinity w hotelu znajduje się tuż przy krawędzi krateru, zapewniając nieprzerwaną panoramę, która mogłaby być marsjańska w swojej surowości. Carmel Forest Spa zapewnia zmęczonemu podróżą poszukiwaczowi przygód kilka bardzo potrzebnych zabiegów odnowy biologicznej, ale na pewno nie jesteś temu winny; dlaczego nie skorzystać z masażu lub peelingu? Mają gwarancję, że będą szczupłe.

Restauracja serwuje potrawy oparte na surowych, lokalnych produktach, a bar jest doskonałym miejscem na relaks. Kolarstwo górskie jest popularnym zajęciem, podobnie jak przejażdżki na wielbłądach i balony na ogrzane powietrze.

Hotel Beresheet nocąHotel BeresheetSalon hotelu BeresheetRestauracja hotelu BeresheetPokój hotelowy BeresheetSypialnia hotelu BeresheetWille z basenemPokój z basenemPokój z basenem w nocyBalkon hotelu Beresheet z widokiem na pustynię NegewKryty basen w hotelu BeresheetBasen w hotelu BeresheetWidoki pustyni Negew

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector