Belmond Hotel   Cipriani

Z ponad 450 pałacami i 177 kanałami, Wenecja jest pięknym miastem we Włoszech, a zakwaterowanie w hotelu Belmond jest idealnie dopasowane. Ten położony na krańcu wyspy Giudecca hotel oferuje bezpłatny całodobowy transport łodzią do iz Piazzetta San Marco (Plac św. Marka).

Hotel Cipriani ułatwia rezerwację wycieczek na Bride of the Sea, w tym wycieczkę fotograficzną, spływy kajakowe i oczywiście wycieczki po winach. Świeże dania kuchni włoskiej można skosztować w nagrodzonej gwiazdką przewodnika Michelin restauracji Oro. Zjedz posiłek pod szklanymi żyrandolami zwisającymi ze złotego sufitu lub wyjdź na taras, aby podziwiać wspaniałe widoki na lagunę, popijając jedno z 1000 win do wyboru. W przypadku bardziej swobodnych posiłków Goście mogą podziwiać widoki na Plac św. Marka z hotelowego klubu Cip’s.

Eleganckie pokoje oferują widok na ogród lub lagunę, bezpłatne Wi-Fi i bezpłatne śniadanie. Podróżni mogą również korzystać z podgrzewanego basenu o wymiarach olimpijskich, spa i kortów tenisowych. Belmond Hotel Cipriani to oaza sama w sobie, wystarczająco blisko wszystkich atrakcji turystycznych Wenecji, ale wystarczająco daleko, aby zapewnić gościom poczucie ciszy i spokoju, aby uciec od zgiełku zatłoczonych kanałów.

Dok Belmond Hotel Cipriani z zabytkową łodziąBelmond Hotel Cipriani nad morzemBelmond Hotel Cipriani z ogrodemPrzyjazd do Belmond Hotel Cipriani z gondoląElegancka restauracja Belmond Hotel CiprianiKawiarnia Belmond Hotel CiprianiRomantyczna kolacja w Wenecji w Belmond Hotel CiprianiPokój Belmond Hotel Cipriani z dużymi oknamiŁazienka hotelu Belmond CiprianiSypialnia Belmond Hotel CiprianiPokój Belmond Hotel Cipriani z tarasemPokój Belmond Hotel Cipriani z widokiem na WenecjęApartament Belmond Hotel Cipriani z panoramicznym widokiemApartament Belmond Hotel Cipriani z balkonemMarmurowa łazienka Belmond Hotel CiprianiBelmond Hotel Cipriani balkonBelmond Hotel Cipriani prywatny basen na dachuBelmond Hotel Cipriani bar z widokiem na basenBasen hotelu Belmond CiprianiKoktajle i basen Belmond Hotel CiprianiOgród hotelu Belmond CiprianiKarnawał w WenecjiBelmond Hotel Cipriani Wenecja widok z lotu ptaka

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector