Beckham Creek   Cave Lodge

Na długo przed tym, jak David Beckham kopnął piłkę nożną, Beckham Creek kręciło się wokół, będąc pięknym i czekającym na odkrycie. Obecnie posiadłość o powierzchni 280 akrów, której centralnym punktem jest niesamowity domek w jaskini.

Czy chcesz wiedzieć, jak nasi odlegli przodkowie żyli w przeszłości, ale potem przełożyli się na luksus naszych czasów? W takim razie Beckham Creek Cave Lodge jest idealną okazją. Ucieknij od codzienności, którą nazywamy życiem i wróć do podstaw.

Domek ma cztery sypialnie i łazienki, bar i salę kinową, a dom w jaskini ma własną studnię i wodospad.

Ten luksusowy ośrodek w jaskini jest wbudowany w górę i można go wynająć na następną niezapomnianą wycieczkę. Zajęło cztery lata, aby zewnętrzna fasada była pełna okien, aby wpuścić światło do jaskini.

Domek w jaskini Beckham Creek

Spójrz na te zdjęcia… czy to nie niesamowite, jak stworzyli luksusową przestrzeń życiową w jaskini? I zrobili to wszystko bez niszczenia skalnych ścian czy naturalnych wodospadów.

Wnętrze Beckham Creek Cave Lodge

Ośrodek w jaskini ma powierzchnię 5500 metrów kwadratowych w górach Ozark w stanie Arkansas w USA. Możesz żyć jak cywilizowany jaskiniowiec z oknami, prywatną łazienką, prysznicem, siecią WIFI i 75-calowym płaskim ekranem.

Kuchnia Beckham Creek Cave Lodge

Jest zbudowany w naturalnej jaskini, która wychodzi na piękną dolinę dzięki wysokiej, stromej skale. Gdzieś w jaskini jest pewnie ukryty inny ośrodek, ale wątpimy, czy dorównuje mu luksusem.

Salon Beckham Creek Cave Lodge z góry

Całkowicie odnowiony dom w jaskini jest luksusowy i posiada wszystkie udogodnienia nowoczesnego domu. Wnętrze jaskini posiada również doskonałą akustykę do domowej rozrywki.

Salon Beckham Creek Cave Lodge

Cztery sypialnie, cztery łazienki i przestronna kuchnia.

Schody Beckham Creek Cave Lodge

Schody prowadzą do tajemniczych pomieszczeń jaskini przez widoczne skały.

Beckham Creek Cave Lodge podziemne pokoje

Zaprojektowanie nowoczesnego zakwaterowania w jaskini i uczynienie go wygodnym i komfortowym miejscem pobytu wymaga dużo kreatywności.

Beckham Creek Cave Lodge podziemne miejscePokój Beckham Creek Cave Lodge z łazienkąŁazienka Beckham Creek Cave LodgeSypialnia Beckham Creek Cave Lodge ze ścianą skalnąJaskinia Beckham Creek

Podziemna „willa” zawiera tak surrealistyczne przestrzenie wyrzeźbione w jaskini, że Batman byłby zazdrosny.

Pokój w jaskini Beckham Creek Cave Lodge

Co powiecie na prysznic wśród skał nietkniętych od milionów lat?

Łazienka w jaskini

Są przytulne zakątki z unikalnymi ustawieniami do czytania ulubionych powieści superbohaterów żyjących pod ziemią!

Pokój w jaskini Beckham CreekRelaks w jaskini Beckham Creek

Położony we wspaniałej dolinie rzeki Buffalo, jest mnóstwo atrakcji. Główny tutaj jest oczywisty. Zgadniesz, co to jest? Tak, to jaskinia lub „spelunking”, jak to się czasem nazywa.

System jaskiń wnika w ziemię, odsłaniając tajemniczy świat podziemnych jezior i naturalnych jaskiń gotowych do odkrycia.

Zewnętrzna część jaskini Beckham Creek

Możesz także uprawiać wspinaczkę skałkową, wybrać się na ścieżkę edukacyjną i pojeździć konno.

Widoki na Beckham Creek

Na pewno nie musisz czuć się tu uwięziony, ponieważ dom należy do rezerwatu przyrody o powierzchni 105 hektarów. Aby bogaci mogli przybyć ze stylem, przygotowano lądowisko dla helikopterów.

Kominek Beckham Creek

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector