Baumhaushotel   Solling

Hotel Baumhaus ma do wyboru siedem oddzielnych domków na drzewie. Wszystkie są wykonane z nieobrobionego lokalnego drewna, mają 5-7 metrów wysokości, a każdy z nich ma marzycielski balkon.

Domy są ocieplone i ogrzewane, dzięki czemu możesz czuć się ciepło podczas szalejącej na zewnątrz zimy. Prysznice znajdują się w pobliżu domku na drzewie przy ognisku, gdzie wieczorami można napić się kakao.

Domki na drzewie znajdują się w eksperymentalnym lesie Schönhagen – popularnej miejscowości turystycznej z mnóstwem atrakcji. „Zamek” to jeden z oferowanych domków na drzewie, zbudowany jak średniowieczny zamek.

Ale zamiast być narzędziem do uciskania mas, ten Zamek jest raczej okazją do zmiażdżenia nudnych wakacji! Znajduje się tam wysoki blank, z którego można podziwiać wspaniałe widoki na okolicę.

„Tree Dream” to kolejny domek na drzewie z małymi pokojami zawieszonymi na włóknie węglowym, podczas gdy duży „Roundhouse” to pyszny drewniany pączek… z rodzinnym nadzieniem…? Nie wiem; znaleźć własną metaforę.

Baumhaushotel SollingBaumhaushotel Solling domki na drzewieTaras natury Baumhaushotel SollingWidok na las Schönhagen z Baumhaushotel SollingBaumhaushotel Solling wspólny budynekMiejsce zbiórki Baumhaushotel SollingBaumhaushotel Solling domki na drzewieBaumhaushotel Solling drewniany most wiszącyBaumhaushotel Solling sypialnia w domku na drzewieBaumhaushotel Solling wnętrze domku na drzewieBaumhaushotel Solling domek na drzewie w zielonym lesieBaumhaushotel Solling domek na drzewieBaumhaushotel Solling salon w domku na drzewieBaumhaushotel Solling pokój w domku na drzewieWidok z domku na drzewie Baumhaushotel SollingBaumhaushotel Solling domek na drzewie zimą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector