BaseCamp   Bonn

Jeśli szukasz czegoś innego podczas przejeżdżania przez Bonn, hostel Base Camp-Bonn to modna i retro alternatywa dla bardziej tradycyjnych kwater dla turystów z plecakiem. Dzięki kreatywnemu umysłowi reżysera planu filmowego możesz teraz zatrzymać się w jedynej na świecie zabytkowej przyczepie kempingowej.

Hostel oferuje różnorodne miejsca do spania, w tym zabytkowe przyczepy kempingowe, Airstreamy, wagony sypialne w nocy, transportery Volkswagena, a nawet namiot na Trabancie. Każdy obiekt charakteryzuje się własnym motywem przewodnim i wystrojem charakterystycznym dla danej epoki. Motywy karawan obejmują Wielką Brytanię, Pinkalicious, lata 60., łódź mieszkalną, domek myśliwski, Nautilus, żużel, rockabilly z lat 50., afrykańskie safari, prom kosmiczny, podróże lotnicze, autobus turystyczny i całkowicie zen, by wymienić tylko kilka. Zakwaterowanie w wagonie sypialnym jest najbardziej ekonomiczną opcją, ale jest też przyczepa wystarczająco duża, by pomieścić cztery rodziny.

Stawki obejmują śniadanie, pościel i dostęp do wszystkich miejsc publicznych. Wszyscy goście mogą korzystać z zaplecza kuchennego i miejsc do grillowania. Na miejscu dostępne są również posiłki i napoje. Furgonetka z jedzeniem i ogródek piwny to doskonałe miejsce na spotkanie z innymi gośćmi i relaks po długim dniu. Base Camp-Bonn może być najfajniejszym lub najdziwniejszym hostelem w Bonn, ale bez względu na to, jak na to spojrzysz, Twój pobyt z pewnością będzie niezapomniany.

Przyczepa kempingowa BaseCamp Bonn w stylu vintage parkRockabilly zwiastunPrzyczepa pitstopowaJaeger HüttePrzyczepa Safariprzyczepa HausbootaCitroen HYAutobusy VWPrzyczepa Welten Bummlerprzyczepa ZenkaPrzyczepa AirstreamTrailer Big BenaZwiastun Drag QueenPrzyczepa Flower Powerzwiastun NautilusaPrzyczepa promu kosmicznegoTrabant z namiotem na górzeGoście hostelu BaseCamp BonnŁóżka piętrowe BaseCamp Bonn z ludźmiLudzie z hostelu BaseCamp Bonn piją i dobrze się bawią

https://www.youtube.com/watch?v=lflGVHbawOU

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector