Baros   Maldives

Wahasz się między wszystkimi wymarzonymi kurortami na Malediwach? Nie szukaj dalej. Według portalu TripAdvisor hotel Baros Maldives został uznany za najlepszy na Malediwach. Wysokie pochwały za prywatność willi i zasada zakazu pobytu nieletnich gwarantują ciszę i spokój na tej prywatnej wyspie.

Twoje zakwaterowanie jest schowane w naturalnej dżungli na linii brzegowej lub nad wodą, w zależności od preferencji. Wszystkie wille dysponują prywatnymi basenami, łazienkami na świeżym powietrzu i malowniczym widokiem na Ocean Indyjski. Restauracja Lighthouse jest główną atrakcją Baros. Jego kultowa wieża z białymi żaglami jest latarnią morską na morzach. Możesz tu zjeść posiłek pod gwiazdami na platformie wznoszącej się nad wodą. Lokalne specjały to owoce morza i nowoczesne klasyki z egzotycznym smakiem. Na specjalne okazje można zorganizować piknik dla smakoszy z prywatnym szefem kuchni i kelnerem na idealnie białej mieliźnie, otoczonej turkusowymi wodami.

Bikram jogini odwracają wzrok. Serenity Spa dysponuje klimatyzowanym pawilonem do jogi oraz rytuałami upiększającymi, masażami i relaksującą wanną w tropikalnym ogrodzie. Żółwie, barakudy i inne fascynujące stworzenia morskie znajdują się w niewielkiej odległości od willi. Osoby cierpiące na akwafobię mogą spróbować jednego z przezroczystych kajaków ośrodka, a doświadczeni nurkowie mogą wybrać się na nocną eksplorację z przewodnikiem Biologa Morskiego.

Baros Malediwy z lotu ptakaBaros Malediwy Restauracje Z lotu ptakaRestauracja Baros Maldives Lighthouse Kolacja KolacjaBaros Malediwy Latarnia Morska Restauracja Ocean PanoramaBaros Maldives Beach Villa SuiteWilla na plaży Baros MalediwyBaros Maldives Beach Villa Basen Pokład O ZmierzchuBar Żagle BarosWnętrze baru Baros ŻagleSzachy barowe Baros SailsBaros Maldives Wille na wodzieBaros Maldives Willa na wodzie SypialniaBaros Maldives Water Villa Suite z wanną i tarasemBaros Maldives Willa na wodzie z tarasem słonecznym i prywatnym basenemBaros Maldives Serenity SpaPawilon jogi Baros MaldivesBasen Baros MalediwyBaros Maldives Romantyczna restauracja na środku oceanuScena marzeń Baros MalediwyBaros Maldives Romantyczna kolacja na mieliźniePlaża Baros na MalediwachPlaża Baros

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector