Barcelo Raval   Barcelona

Udając się do miasta Gaudiego, wizjonerskiego geniusza architektury, może sam spróbujesz czegoś bardziej ekstrawaganckiego? Barcelo Raval w Barcelonie to wspaniały przykład współczesnego designu, który wyróżnia się spośród innych hoteli w mieście. Jest również położony w samym centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Las Rambla i 500 metrów od stacji metra.

Owalny czarny budynek dostrzeżesz z daleka, zwłaszcza nocą, kiedy mieni się kolorowymi światłami. Lobby i hotelowa restauracja to wspaniałe świadectwo, że design może (i powinien!) wiązać się z zabawą. Styl eklektyczny przyprawi Cię o zawrót głowy od nadmiaru kolorów, wzorów i kształtów.

Dosłowną wisienką na szczycie Barcelo Raval jest panoramiczny dach 360 stopni. W ciągu dnia można popływać w basenie i opalać się z dala od miejskiego zgiełku. To doskonałe miejsce na wieczornego drinka z zapierającymi dech w piersiach widokami na panoramę Barcelony.

Mówiąc o widokach, twój pokój będzie miał okna sięgające od podłogi do sufitu, więc na pewno nie będziesz miał powodu do narzekań. Jest również wyposażony w prysznic ze strumieniem deszczowym, 42-calowy telewizor LED i obowiązkowo super elegancki wygląd.

Budynek Barceló Raval w BarcelonieLobby Barcelo RavalSalon Barcelo RavalBarceló Raval designerskie meble wypoczynkoweDesignerskie lampy Barceló RavalRestauracja Barcelo RavalProjekt ściany korytarza Barceló RavalPokój Barceló Raval z panoramicznym widokiem na BarcelonęŁazienka hotelu Barceló RavalSypialnia Barceló Raval z łazienką razemTaras na dachu Barceló RavalTaras na dachu Barceló Raval w nocy z basenemPanorama dachu Barceló Raval w Barcelonie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector