Banyan Tree   Shanghai

Słynny Banyan Tree Shanghai On The Bund położony jest nad brzegiem rzeki Huangpu w północnym regionie Bund w Szanghaju. Jego doskonała lokalizacja zapewnia gościom wspaniały widok na panoramę Bundu, a także niezrównane widoki na Lujiazui.

Ze względu na centralne położenie, transport w każdą część miasta można wykonać w ciągu pół godziny. Jest to stosunkowo nowy ośrodek, ale już zyskał rozgłos ze względu na widoki, wiele basenów oraz dumę i chwałę, luksusowe spa Banyan Tree. To spa oferuje zabiegi z całego świata i zajmuje całe trzy piętra hotelu.

Oprócz wszystkich tych udogodnień, Banyan Tree Shanghai kładzie również duży nacisk na zrównoważony rozwój ekonomiczny i środowiskowy, a także zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną.

Banyan Tree Szanghaj na zewnątrzGłówny hol Banyan Tree w SzanghajuSalon w holu Banyan Tree w SzanghajuRestauracja Oceans w SzanghajuSalon BanyanaRestauracja Ming Yuan w SzanghajuPokój Banyan Tree w SzanghajuPokój panoramicznyPanorama Szanghaju z pokoju w hotelu Banyan Tree ShanghaiSypialnia Banyan Tree Shanghai z widokiem na miastoSalon Banyan SuitesJadalnia Banyan SuiteSypialnia Banyan SuiteŁazienka Banyan SuiteBanyan Tree Szanghajskie spaBasen Banyan Tree w SzanghajuBasen Banyan Tree w SzanghajuBar na dachu Banyan Tree w SzanghajuBar na dachu w SzanghajuJedzenie na dachu z panoramą SzanghajuSzanghaj nocą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector