Banana House   Wellness

Lamu Banana House and Wellness Centre to idealne miejsce dla podróżników, którzy chcą w pełni zanurzyć się w pięknie otaczającego ich świata i doświadczyć różnorodnych holistycznych zajęć wellness w całkowicie odprężającej atmosferze. Położony w Shela na wyspie Lamu, ten pięciogwiazdkowy hotel butikowy sprawia wrażenie całkowicie odciętego od świata zewnętrznego, chociaż znajduje się zaledwie kilka minut od nieskazitelnej plaży Shela.

Ten luksusowy hotel został zaprojektowany tak, aby bardziej przypominał prywatną rezydencję z 16 pokojami rozmieszczonymi w trzech domach położonych pośród bujnego tropikalnego ogrodu. Pokoje różnią się wielkością, od zakwaterowania dla osób podróżujących w pojedynkę po duże apartamenty z wieloma sypialniami odpowiednie dla rodzin i dużych grup. Każdy pokój gościnny i wszystkie pomieszczenia ogólnodostępne są urządzone w tradycyjnym stylu suahili, a liczne miejsca do siedzenia, hamaki i leżanki zachęcają do relaksu. Dom bananowy oferuje niezwykłe widoki na pobliskie morze, wydmy i tropikalne ogrody. Doskonałym miejscem na relaks jest basen, który znajduje się w części ogrodu z mnóstwem egzotycznych ptaków.

W cenę pokoi wliczony jest transfer lotniskowy i codzienne śniadanie przyrządzane wyłącznie ze świeżych, lokalnych składników dostarczanych przez lokalnych rolników i rybaków. Kuchnia Banana House specjalnie przygotowuje każdy pikantny posiłek, a nawet zapewnia pikantne dania wegetariańskie dla gości. Ponadto przyjazny personel oferuje sesje jogi dwa razy dziennie, zabiegi spa, masaże oraz kursy medytacji, gotowania i malowania henną. Goście mogą również spacerować po plaży Shela i uprawiać różne sporty wodne, w tym wędkowanie, nurkowanie z rurką i żeglarstwo.

Główny budynek Banana HouseSala Banana HouseKolekcja muszli Banana HouseSypialnia Domu BananowegoBanana Wellness PenthouseBanana House na tarasie na dachuTaras na dachu Banana House z wiszącym łóżkiemTaras na dachu Banana HouseSofy na taras na dachu Banana HouseTaras na dachu Banana House z widokiem na morzeMasaż odnowy biologicznej Banana HouseZajęcia jogi w Banana HouseTaras Domu BananowegoBasen Banana HouseBasen Banana House nocą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector