Ballyseede   Castle

Położony na irlandzkiej wsi, na obrzeżach miasta Tralee, które słynie z festiwalu róż, zamek Ballyseede otoczony jest lasem o powierzchni 30 akrów i bogatą historią. Wchodząc w bramy zamku, natychmiast cofasz się w czasie. Kolumny doryckie, ozdobne gzymsy, dębowe schody, marmurowe kominki, zabytkowe meble i obrazy tworzą atmosferę uroku i przepychu starego świata. Tutaj znajdziesz wspaniałe dawne czasy harmonijnie łączące się z zaletami współczesności. Nic dziwnego, że ta romantyczna sceneria sprawia, że ​​jest to popularne miejsce na ślub, a także wypad dla rodzin i par.

Możesz wybrać jeden z 23 pokoi z łazienką, a 16 kolejnych ma zostać otwartych w marcu 2018 roku. W dwugwiazdkowej restauracji AA Rosette O’Connell serwowane są wyśmienite dania tradycyjnej kuchni irlandzkiej. Ballyseede Castle jest członkiem Manor House Hotels Ireland, która posiada 30 luksusowych hoteli butikowych w całej Irlandii.

Wypróbuj pobliskie światowej klasy pola golfowe Ballybunion i Killarney, pojedź konno po surowych górach lub na plaży lub wybierz się na malowniczą pieszą wycieczkę. Jeśli wolisz usiąść i popatrzeć, możesz zobaczyć niezapomniane pokazy tańca ludowego w teatrze Siamsa Tire lub wyścigi psów stróżujących na stadionie The Kingdom Greyhound.

Zamek Ballyseede z ogrodami z tyłuWnętrze wejścia do zamku BallyseedeRecepcja i klatka schodowa w zamku BallyseedeŚwiąteczna dekoracja zamku BallyseedeSalon Ballyseede Castle MamiesPokój Kenneally w zamku BallyseedeRestauracja Ballyseede Castle O'ConnellBar w zamku BallyseedePokój Connelly'ego w zamku BallyseedeSypialnia hotelu Ballyseede CastleOgród zamkowy BallyseedePies zamkowy BallyseedeOgrody zamku Ballyseede nocą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector