Baby Grand   Hotel

Masz więc dość anonimowych hotelowych korytarzy, beżowych ścian i czerwonych dywanów. I jadłeś obiady w zbyt wielu restauracjach z ciemnego drewna z oprawionymi w skórę menu. Więc to, co musisz zrobić, to pojechać do Aten, udać się do Baby Grand Hotel i dać się wysuszyć umysłowi przez najnowocześniejszych artystów. Spośród nowej generacji grafików, ilustratorów i artystów graffiti wybrano 10 wizjonerów i kazano im upiększać ściany.

Legenda graffiti w Atenach, pirat Dreyk, wykonał całe drugie piętro w szalonym stylu. Ostatnie dwa piętra są nieco spokojniejsze, ponieważ według konsjerża „biznesmeni nie chcą Spidermana” na swoich ścianach. Cóż, rzeczywiście. Bar utrzymany jest w stylu lat 60. i serwuje zabawki erotyczne wraz z szampanem Moet.

Restauracja wydaje się zbliżona do tego, jak mogłoby wyglądać życie w barze Bounty, ale jedzenie jest całkowicie poważne; w końcu to grecki hotel. Twoje posiłki pochodzą z ekologicznej farmy właściciela na Krecie, więc nie ma kompromisów w zakresie jakości personelu i udogodnień.

Budynek hotelu Baby Grand na zewnątrzLobby hotelu Baby Grand z minisamochodemRestauracja designerska Baby Grand HotelBar w hotelu Baby GrandRestauracja i jedzenie Baby Grand HotelPokój Graffiti w Baby Grand HoteluPokój z pirackimi kreskówkami w Baby Grand HotelBaby Grand Hotel kreskówka pokój z chmuramiSypialnia BatmanaPokój z gigantyczną ośmiornicą z kreskówekKreskówka pokój dżungliPokój Spider-ManaPokój z animowanymi drzewami w Baby Grand HotelPokój Baby Grand HotelBaby Grand Hotel z widokiem na Atenyspa Baby Grand Hotelu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector