B2 Boutique   Hotel Zürich

Niedaleko centrum Zurychu położony jest B2 Boutique Hotel and Spa. Hotel mieści się w miejscu, w którym przez ponad wiek mieścił się browar Hürlimann. 51 pokoi i 9 apartamentów jest całkowicie wyjątkowych i wyposażonych we wszystkie nowoczesne udogodnienia. Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, prywatną łazienkę i tak dalej.

Jeśli wyprowadzisz się z apartamentu i zdecydujesz skorzystać z innych ofert hotelu, możesz przejrzeć wybór 33 000 antykwariatów, delektować się bufetem w stylu tapas, a nawet rozkoszować zmysły szwajcarskim serem i międzynarodowym wyborem wyśmienitych win.

Jeśli chcesz odpocząć w hotelu, możesz zwiedzić łaźnie termalne pod hotelem, zasilane ze źródła wody mineralnej Aqua w Sihlberg. Możesz także zdecydować się na wybranie wysokiej trasy i spędzić trochę czasu w basenie na dachu, podziwiając kwintesencję europejskiego widoku.

W odległości krótkiego spaceru od hotelu można dotrzeć do całego miasta z dworca kolejowego Zürich-Enge, przystanku autobusowego Hürlimannplatz i przystanku tramwajowego Enge/Bederstrasse.

B2 Boutique Hotel+ Spa budynek dawnego browaruBudynek hotelu butikowego B2Lobby hotelu butikowego B2Biblioteka B2 Boutique HotelBufet B2 Boutique HotelSer szwajcarski B2 Boutique HotelDawne muzeum browaru w B2 Boutique HotelKorytarz B2 Boutique Hotel z widocznymi betonowymi ścianamiPokój w hotelu butikowym B2Pokój B2 Boutique Hotel z łazienkąB2 Boutique Hotel szczegóły pokojuApartament B2 Boutique Hotel HürlimannApartament B2 Boutique HotelSala konferencyjna hotelu B2 BoutiquePatrząc z sali konferencyjnej na piękną architekturęArchitektura wnętrz B2 Boutique HotelB2 Boutique Hotel spaB2 Boutique Hotel wewnątrz basenówBasen na dachu hotelu butikowego B2B2 Boutique Hotel basen na dachu Panorama Zurychu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector