Azulik  

Jeśli jesteś aktywny w mediach społecznościowych, być może widziałeś już wcześniej zdjęcia AZULIKA. To idealne miejsce na eko-rekolekcje w Tulum stało się sławne na Instagramie dzięki surrealistycznej architekturze i zapierającemu dech w piersiach krajobrazowi. Rekolekcje łączą luksus z całkowitym zanurzeniem się w naturze, wiszące nad klifami tuż przy wybrzeżu Morza Karaibskiego.

Kompleks AZULIK składa się z 48 willi inspirowanych żywiołami i rdzennym dziedzictwem Ameryki Południowej. Mimo różnic w wyposażeniu i wystroju, wszystkie wille promują harmonię z naturą. Spodziewaj się pokładów zwisających nad plażą wbrew grawitacji, wanien wyrzeźbionych z bali i fantazyjnych wiklinowych mebli. W willach nie ma prądu, więc naprawdę można się odłączyć (należy pamiętać, że obejmuje to również brak klimatyzacji).

Ale to nie wille – choć są wspaniałe – przyniosły AZULIKowi internetową sławę. Zamiast tego, znaki rozpoznawcze rekolekcji, dziwaczne restauracje, które wyglądają jak gigantyczne ptasie gniazda, wznoszą się nad wierzchołkami drzew. Kin Toh serwuje awangardową kuchnię Majów i Meksyku, a Tseen-Ja miesza dania z japońską i meksykańską kuchnią fusion. Pamiętaj, aby zaplanować kolację na zachód słońca, aby uzyskać pełne wrażenia.

AZULIK oferuje codzienne zajęcia jogi, medytację i prywatny coaching energetyczny, aby zakończyć podróż odmładzającą. Ponadto, możesz w pełni zrelaksować się w Maya Spa z różnymi zabiegami, od zabiegów na twarz po masaż dla par przy świetle księżyca. A jeśli to wszystko nie uleczy twojej obolałej duszy, zawsze pozostaje terapia detaliczna: znajdziesz tu trzy sklepy z modą znanych projektantów.

Azulik Kin Toh

Azulik ma bezpośredni dostęp do plaży z willi, o ile nie masz nic przeciwko schodzeniu po skałach.

Wille na plaży Azulik

Wille Sea wznoszą się nad klifem i oferują zapierający dech w piersiach widok na Morze Karaibskie.

Wille nad morzem AzulikBajkowe wnętrze AzulikGaleria AzulikSpiralny chodnik Azulik

W butiku Zak Ik można kupić ubrania wykonane przez lokalnych artystów.

Sklep Azulik Boutique ŻakAzulik Dom starożytnej medycynyWilla Azulik Moon

Willa księżycowa

Wnętrze willi Azulik MoonBalkon willi Azulik MoonAzulik Moon Villa z balkonem z widokiem na morzeWilla Majów Azulik

W apartamentach nie ma światła elektrycznego, klimatyzacji ani telewizora, więc będziesz miał dużo czasu na czytanie, zwolnienie tempa i cieszenie się małymi rzeczami w życiu.

Sypialnia w willi Azulik Aqua

Willa Aqua

Wnętrze willi Azulik AquaPrywatny basen w willi Azulik Aqua

Epicki taras z widokiem na morze z huśtawką na dachu Twojego apartamentu.

Taras Azulik z widokiem na morze

Uzdrowisko Maja

Spa Azulik MayaKopuła Azulików

Restauracja Kin Toh

Restauracja Azulik Kin Toh na dachu

Restauracja Tseen Ja

Japońsko-meksykańska restauracja fusion.

Restauracja Azulik Tseen Ja

Charakterystyczne dla Azulik tarasy jadalne na dachu w kształcie ptasich gniazd wychodzą na bujny las z jednej strony, a z drugiej strony.

Stoły na dachu restauracji Azulik Tsesen Ja

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector