Axis   Viana

Jeśli jesteś maniakiem designu, pokochasz każdy element Axis Viana Hotel. Niepowtarzalna i elegancka bryła budynku to dopiero początek estetycznej uczty. Minimalizm rządzi tu od początku do końca, a przekonasz się, że wszystkie wnętrza są eleganckie, nowoczesne i spójne.

Pokoje są luksusowe i proste, bez zbędnych szczegółów. Tutaj każdy element ma swój cel i działa w ramach całej koncepcji. W przeciwieństwie do większości hoteli, tutaj masz tylko dwie możliwości: pokój dwuosobowy z widokiem lub bez – totalna rozsądna sprawa.

Czarno-biały wystrój może nie oddawać świątecznego klimatu, ale nie martw się. Axis Viana znajduje się zaledwie 10 minut od plaży i 5 minut od zabytkowego centrum Viana do Castelo. Lokalizacja jest idealna, aby cieszyć się mieszanką opalania nad Atlantykiem, zwiedzania uroczego portugalskiego miasteczka i podziwiania bujnych krajobrazów rzeki Lima. Oczywiście, jeśli czujesz się leniwy, zawsze możesz uderzyć do jednego z dwóch hotelowych basenów lub udać się do spa na relaksujący masaż. Nie musisz iść na minimalizm podczas wakacyjnej zabawy!

Axis Viana Business & SPA Hotel Kreatywna fasadaBudynek hotelu Axis VianaRecepcja Axis VianaSalon Axis VianaWnętrze z wysokim sufitem Axis VianaFortepian Axis VianaJadalnia Axis VianaEleganckie schody Axis VianaPokój Axis VianaAxis Viana Hotel Sypialnia z widokiem na Viana Do CasteloAxis Viana Hotel Betonowy minimalistyczny kryty basenBasen spa w hotelu Axis VianaOdkryty basen w hotelu Axis VianaLeżaki basenowe hotelu Axis VianaAntena hotelu Axis Viana

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector