Aufberg 1113  

Dwa specjalnie zamówione apartamenty wakacyjne położone wysoko w austriackich Alpach, gdzie pachnące powietrze skrywa w swoim uroku korzenne lasy iglaste i prastare lodowce. Profesor architektury Andreas Meck czerpał inspirację z ptasich gniazd. Postawił swój designerski hotel na skraju głębokiej doliny z widokiem na lodowiec Kaprun.

Masz do wyboru pobyt w Wróblim Gnieździe lub dwupiętrowym Jaskółczym Gnieździe. Okna sięgające od podłogi do sufitu ukazują panoramiczne widoki na ważne doliny i góry. Do dyspozycji Gości jest prysznic ze strumieniem deszczowym, prywatna sauna i pływający balkon, dzięki którym można doświadczyć magicznego dywanu, o którym zawsze marzyłeś. Jeśli chodzi o jedzenie, oba apartamenty mają kuchnie z podstawowymi udogodnieniami. Jeśli wrócisz do domu późno z wycieczki do Parku Narodowego Hohe Tauern, Giant Ice World Werfen lub miasta Salzburg, możesz zamówić dostawę śniadania, a właściciele mają w pobliżu restaurację. Tak czy inaczej, jest to prawdziwy klejnot, do którego można wrócić do domu; kamienne podłogi, huczące kominki, drewniane ściany – bardzo relaksujące.

Aufberg 1113 w AlpachDom wakacyjny Aufberg 1113Aufberg 1113 dziura w konstrukcji betonowej z widokiem na góryWejście Aufberg 1113Korytarz Aufberg 1113Kuchnia Aufberg 1113Projekt wnętrza Aufberga 1113Lampa do salonu Aufberg 1113Dziewczyna w kąpieli z widokiem na AlpySzczegóły łazienki Aufberg 1113Aufberg 1113 balkon do natury

Schlegeisspeicher

Schlegeisspeicher

Letnie wędrówki w górach Kitzsteinhorn

Letnie wędrówki w górach Kitzsteinhorn

Wędrówki na Schmitten Angepasst

Wędrówki na Schmitten Angepasst

Sigmund-Thun-Klamm w pobliżu miasta Kaprun, około 15 minut jazdy od Aufberg 1113

Sigmund-Thun-Klamm w pobliżu miasta Kaprun

Klub golfowy w Zell am See-Kaprun

Klub golfowy w Zell am See-Kaprun

Jazda na łyżwach na jeziorze Zell

Jazda na łyżwach na jeziorze ZellSporty wodne na jeziorze ZellDziewczyna skacze do jeziora Zell

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector