Auchrannie   Resort

Z 84 pokojami gościnnymi i przynależnością do programu Green Tourism Business Scheme, Auchrannie jest ucieczką znajdującą się w wiosce Brodick na wyspie Arran, u zachodniego wybrzeża Szkocji. Ten rodzinny ośrodek oferuje dwa czterogwiazdkowe hotele, tradycyjny hotel House, ośrodek spa i trzydzieści pięciogwiazdkowych luksusowych domków z wyżywieniem we własnym zakresie, z których goście mogą wybierać.

Podczas pobytu w Auchrannie Resort łatwo jest zarezerwować przygodę; Dzięki aktywnościom od kajakarstwa i łucznictwa po spacery po wąwozach i jazdę na rowerze górskim, podróżnicy z pewnością wyciągną jak najwięcej z tej społeczności pełnej starożytnych zabytków i bogatych opowieści o mitach i legendach.

Bez względu na to, gdzie zatrzymasz się w ośrodku, goście mogą korzystać z dwóch krytych basenów, sal fitness, studiów i hali sportowej (pomyśl: tenis, koszykówka, siatkówka itp.). Popracuj nad apetytem i odwiedź Cruize Bar Brasserie, a jeśli szukasz bardziej odprężającej atmosfery, goście mogą delektować się świeżo przygotowanymi potrawami w Brambles Seafood and Grill.

Ośrodek znajduje się w niewielkiej odległości od Brodick Castle, Garden i Country Park, który oferuje ponad dziesięć mil szlaków i dzikich stawów, ogrodów krajobrazowych i wspaniałych wodospadów do odkrycia.

Ośrodek AuchrannieAuchrannie Resort kamienne schody w ogrodzieSzklarnia Auchrannie ResortWnętrze szklarni Auchrannie ResortApartament Auchrannie ResortSalon Auchrannie ResortDesignerskie krzesło wbudowane w ścianęSypialnia Auchrannie ResortŁazienka Auchrannie ResortLadies - Gents - znak toalety SzkotówAuchrannie Resort prywatne jacuzzi na balkonieBasen Auchrannie ResortBasen Auchrannie Resort z jacuzziAuchrannie Resort SpaSauna Auchrannie ResortPokój relaksacyjny spa Auchrannie ResortKrzesła projektowe Spa wbudowane w ścianęKolarstwo na wyspie ArranWyspa Arran PaladdaJezioro na wyspie Arran

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector