Attrap’   Rêves

Kemping niewiele się zmienił od czasu, gdy Izraelici podróżowali po pustyni, niosąc na plecach mieszkania ze skóry zwierząt. Nadszedł więc czas, aby projektant Pierre Stephane Dumas stworzył te niesamowite mieszkania z bąbelkami, które pozwolą ci niezrównane doświadczenie drzemki pod gwiazdami, a jednocześnie będą mogli widzieć małe migotanie za każdym razem, gdy otworzysz oczy.

Twoja bańka znajduje się na odosobnionej polanie z widokiem z prawej strony. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od głównego budynku hotelu, gdzie można podziwiać przez teleskopy, zjeść posiłek i zrelaksować się w jacuzzi. Twoja bańka jest stale napełniana przez cichą dmuchawę, która również zawraca powietrze do środka. Do dyspozycji Gości jest łóżko typu king-size, lampka do czytania oraz stoły i krzesła. I chociaż jesteś na łonie natury, Twoja bańka ma prąd i łazienkę z bieżącą wodą. Wybierz spośród przezroczystych lub przyciemnianych typów bąbelków, w zależności od tego, ile prywatności chcesz. Zatrzymaj się tutaj, aby przeżyć wyjątkowo senne przeżycie.

Zaatakuj Revesa nocąHotel z przezroczystej bańkiAtakuj Revesa od góryNamiot bąbelkowyZestaw bąbelkówHotel Attrap RevesWnętrze Attrap RevesŁóżko Attrap Reves

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector