Atomium   Kidsphere

Atomium to wyjątkowy budynek w europejskiej stolicy Brukseli. Jest to muzeum, przestrzeń wystawiennicza i galeria widokowa. Jest zbudowany z ogromnych kul połączonych futurystycznymi chodnikami z tworzyw sztucznych, stali i szkła. Doświadczenie poruszania się po tej nowatorskiej przestrzeni jest jak poruszanie się po nowym świecie i jest bardzo popularne wśród tubylców wyobraźni, dzieci.

Aby uzyskać pełne wrażenia, dzieci ze szkół podstawowych mogą spędzić noc w kulistej sali w jednej z najwyższych szklanych kul, z których roztacza się 360-stopniowy widok na Brukselę. Jest to doświadczenie edukacyjne, podczas którego dzieci dowiadują się o znaczeniu miast i budowaniu miast w dzisiejszym świecie.

W cenę zakwaterowania wliczono kolację i śniadanie, aw jednej z kolorowych kul może spać maksymalnie czworo dzieci. Doświadczony jest wciśnięty między dwa filmy edukacyjne o budynku Atomium i ogólnie o Brukseli. Dostępni są również wyspecjalizowani przewodnicy, którzy odpowiedzą na niewyczerpany zestaw pytań dla dzieci, dzięki czemu możesz wziąć wolny wieczór i pozwolić nauczycielom zająć się Twoimi dziećmi.

Wieża atomowa w BrukseliWieża atomowa w nocyWieża atomowaZewnętrzna część wieży atomowejSchody atomoweRura atomowa z ruchomymi schodamiTaras widokowy AtomuGry Atomium KidsphereDziecięca kula AtomiumAtomium Kidsphere z dziećmiPrzewodnik po Atomium KidsphereGra konstrukcyjna Atomium KidsphereRestauracja Atomium KidspherePokój Atomium KidspherePokój Atomium Kidsphere ze szklanymi oknami dookoła z widokiem na Brukselę

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector