Explora   Atacama

Hotel Atacama to stylowy i nowoczesny obiekt położony w sercu historycznego krajobrazu. Rzeczywiście, obszar ten ma wielkie znaczenie archeologiczne, więc wszyscy miłośnicy historii spakują buty i łopaty. Miłośnicy przyrody będą chcieli odkrywać wulkan Licancabur, marzyć o pustynnych krajobrazach i patrzeć w gwiazdy przez całą noc. Sceneria jest tak dramatyczna, że ​​została wykorzystana jako sceneria dla ostatniego filmu o Jamesie Bondzie.

Hotel zbudowany jest z tradycyjnych materiałów, takich jak bambus, adobe i terakota, i pomimo tego, że znajduje się na pustyni, ma obfite zapasy wody. Wnętrza zdobią tradycyjne meble, takie jak kamienne podłogi i skóry lamy.

Oprócz mnóstwa wycieczek na świeżym powietrzu jest też joga, kuchnia i spa. W rzeczywistości jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia, że ​​hotel zapewnia dedykowanego „planera”, który pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas. Możesz odpocząć w pokoju z widokiem na wulkan Licancabur lub obejrzeć zachód słońca za odległymi słonymi górami.

Odkryj hotel AtacamaHotel Atacama na pustyniDomek w hotelu AtacamaTaras hotelu AtacamaNiebieskie drewniane oknoBasen hotelu Atacama w nocyBasen w hotelu AtacamaDrewniane wnętrze hotelu AtacamaBar w hotelu AtacamaLudzie siedzący w barze hotelu AtacamaPokój wspólny hotelu AtacamaPokój w hotelu AtacamaŁazienka hotelu AtacamaDrewniany płotWyposażenie koniaJazda konna po pustyniTrekking na pustyniDziewczyna siedzi na skale na pustyniChilijski wodospadOdkrywanie natury Chile

Wulkan Licancabur

Wulkan LicancaburOkolice Salar de AtacamaSalar de Atacama

https://www.youtube.com/watch?v=-Lb-0MN470I

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector