Astarte   Suites

Astarte Suites - Juicy Design Suites

Ten dziewięciopokojowy kompleks położony jest na klifie na seksownej greckiej wyspie Santorini na ciepłym Morzu Śródziemnym. Romans jest na kartach, gdy basen bez krawędzi ustępuje miejsca niesamowitym widokom błękitnej wody, błękitnego nieba i błyszczących niebieskich ryb wyciągniętych z fal. Architekci pomyśleli o każdym szczególe, aż do kamieni Swarovskiego, które zdobią sufity.

Rejsy katamaranami i jachtami są nie tylko dla biznesmenów w rozpiętych hawajskich koszulach i złotych łańcuszkach wplątanych we włosy na piersi – wybierz się na wycieczkę do prywatnej laguny i ponurkuj lub po prostu zrelaksuj się na spokojnym oceanie. Wybierz się na wycieczkę po winach i odkryj różne smaki niedojrzałego octu. Lub odwiedź Akrotiri, starożytne miasto, które zostało zachowane w stylu Pompejów w popiele wulkanicznym – przerażająco interesujące. Ale jeśli zwłoki pokryte popiołem nie są twoją rzeczą, nie bój się, ponieważ słynna Czerwona Plaża i Biała Plaża znajdują się w niewielkiej odległości. Cokolwiek zdecydujesz, Twój niesamowity apartament „rozpocznie” Twoje wakacje z hukiem.

Apartamenty Astarte

Apartament dla nowożeńców

Astarte Suites Apartament dla NowożeńcówJacuzzi w Astarte SuitesJacuzzi w apartamencie dla nowożeńcówBasen bez krawędzi w nocy w hotelu Astarte SuitesAstarte Suites Basen bez krawędziWidoki na Santorini z basenu bez krawędziŚniadanie na klifie na Santorini

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector