Aspros   Potamos

Nie obudzi Cię dźwięk wstrętnej muzyki sąsiada dobiegającej ze stacji dokującej do iPoda w pokoju. Nie usłyszysz też nikogo rozmawiającego z przyjaciółmi przez telefony komórkowe. Bo to wszystko jest zakazane. Wszystkie przykrości współczesnego świata zostawisz za sobą, więc możesz sam dryfować w greckim spokoju.

Lokalizacja na szczycie nadmorskiego wąwozu zapewnia ciepły i słoneczny pobyt z wystarczającą ilością bryzy, aby uśpić się w wygodnym i szczęśliwym stanie umysłu. Zatrzymasz się w tradycyjnym wiejskim domu, niesamowicie odrestaurowanym z bielonymi ścianami i dachami z terakoty. Wyobrażam sobie, że to jak życie w pierwszych rozdziałach Mandoliny kapitana Correllego; przed całą wojną i tragedią. Wody są czyste i musujące, a jest mnóstwo czasu na nurkowanie z rurką i inne oceaniczne rozrywki. W pobliżu znajduje się wiele lokalnych wiosek z uliczkami tak wąskimi, że można dotknąć domów po obu stronach, jeśli wyciągniesz ręce. Greckie tempo życia jest kuszące, więc nie zdziw się, jeśli zrelaksujesz się przy kawie i grze w tryktraka, obserwując, jak słońce powoli rozpada się nad spokojnymi wodami. Cała energia pochodzi ze źródeł odnawialnych, Aspros Potamos zdobył pierwszą europejską nagrodę dla Grecji za swój system słoneczny.

Hotel Aspros Potamos na KrecieAspros Potamos Hotel tradycyjne greckie domySchody i taras w hotelu Aspros PotamosGrecki ceramiczny dzbanekDomy w stylu śródziemnomorskim na KrecieWejście do tradycyjnego greckiego domu w hotelu Aspros PotamosTaras hotelu Aspros PotamosPrywatny taras hotelu Aspros PotamosTradycyjne greckie wnętrze bungalowuPokój w hotelu Aspros PotamosSypialnia hotelu Aspros PotamosDom Asprosa PotamosaWnętrze domu Aspros PotamosTradycyjne greckie wnętrze domuWnętrze pokoju hotelowego Aspros PotamosPokój hotelowy Aspros Potamos z białymi ścianami i drewnianymi meblamiSkały Makris GialosNatura wokół Makris Gialos, KretaNatura Makrisa GialosPlaża Makris GialosMorze Śródziemne na Krecie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector