Aria Hotel   Budapest

Hotel Aria w Budapeszcie, położony w stolicy Węgier, po „peszteńskiej” stronie Dunaju i zaledwie kilka kroków od Bazyliki św. Stefana, reprezentuje miłość do wszystkiego, co muzyczne. Słowo „aria” w rzeczywistości oznacza „długą pieśń z akompaniamentem na głos solowy, typową dla opery lub oratorium”. Hotel został wybrany hotelem nr 1 na świecie przez TripAdvisor Travelers’ Choice Awards.

Każdy z 49 pokoi i apartamentów w tym siedmiopiętrowym hotelu ma motyw muzyczny zarówno w wystroju, jak i dźwięku, z jasnymi karykaturami artystów wiszących nad każdym łóżkiem. Goście mają również dostęp do hotelowej biblioteki muzycznej za pośrednictwem znajdujących się w pokojach iPadów i telewizorów z płaskim ekranem. Wiele pokoi dysponuje prywatnym tarasem z widokiem na ulice. Dziedziniec Aria’s Music Garden to przyjemne miejsce do relaksu, a wyłożona płytkami ścieżka fortepianowa pozwala obserwować ludzi.

High Note Skybar – jedyny całoroczny taras ogrodowy na dachu w Budapeszcie – oferuje wspaniałe widoki na to miasto. Inne lokale gastronomiczne dla gości obejmują lokal Stradivari na poziomie ulicy, restaurację w stylu bistro oraz bar i salon Satchmo’s.

Hotel Aria położony jest w pobliżu deptaka ze sklepami, restauracjami i miejscem rozrywki muzycznej. Niekończące się historyczne pałace miasta znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

Hotel Aria Budapeszt z zewnątrzSalon hotelu Aria w BudapeszcieAria Hotel Budapeszt FortepianAria Hotel Budapeszt JadalniaRestauracja Aria Hotel BudapesztZ widokiem na Aria Hotel Budapest z zamkiem i Górą Gellerta w tleAria Hotel Budapest Pokój z balkonemAria Hotel Budapeszt Pokój Franciszka LisztaAria Hotel Budapest Pokój z wannąFioletowy pokój hotelu Aria BudapesztAria Hotel Budapest Pokój o tematyce muzycznejAria Hotel Budapeszt Baseny spaAria Hotel Budapest Zajęcia jogi z bazyliką w tleAria Hotel Budapeszt Taras na dachuAria Hotel Budapeszt Taras na dachu Panorama

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector